با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMC در CodeVision
سلام دوستان

می خوام بدونم کسی هست در مورد کار با MMC ها در کدویژن 2.05.3 چیزی بدونه ؟؟؟
که بعدش با MMC در پروتئوس شبیه سازیش کنیم.
وقتی نتونی از دشمنات پیش دوستات حرفی بزنی وقت رفتنه...
پاسخ
(23 مرداد 1392، 07:34 عصر)yaser1373 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

می خوام بدونم کسی هست در مورد کار با MMC ها در کدویژن 2.05.3 چیزی بدونه ؟؟؟
که بعدش با MMC در پروتئوس شبیه سازیش کنیم.

یعنی کسی باMMC و SD ها کار نکرده؟؟؟؟!!!!:s:s:s:s
پاسخ
سلام
دوست عزیز شاید این مقاله بتونه یکم کمکت کنه
و تو کتاب "مرجع میکرو کنترلر های avr نوشته پرتویی فر و...." کامل نحوه بایاسینگ و راه اندازیشون رو توصیح داده یه نگاه بنداز ایشالا کارت راه میفته
من شخصا تا حالا بهشون نیاز پیدا نکردم که برم سراغشون
موفق باشی;)

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   mmc.zip (اندازه: 758.81 KB / تعداد دفعات دریافت: 152)
این روزها من خدای سکوت شده ام خفقان گرفته ام تاآرامش اهالی دنیا خط خطی نشود...
اینجا زمین است رسم آدمهایش عجیب است
اینجا گم که میشوی بجای اینکه دنبالت بگردنند فراموشت میکنند.........:(:(
پاسخ
سلام یاسر عزیز

من راه انداختمش برای استفاده در تابلو روان بوده

دست میکروی عزیز درد نکنه که راهنمایی کرد

اما من که خودم هرچی ازروی مرجع خوندم حالیم نشد !

ولی خودم با استفاده از هلپش راهش انداختم
تافردا شب براتون یک فایل آماده میکنم میذارم .

موفق باشید .
آدم تا چیزی رو به کسی یاد نده خودش یاد نمیگیره !
پاسخ
(25 مرداد 1392، 10:03 عصر)microoo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوست عزیز شاید این مقاله بتونه یکم کمکت کنه
و تو کتاب "مرجع میکرو کنترلر های avr نوشته پرتویی فر و...." کامل نحوه بایاسینگ و راه اندازیشون رو توصیح داده یه نگاه بنداز ایشالا کارت راه میفته
من شخصا تا حالا بهشون نیاز پیدا نکردم که برم سراغشون
موفق باشی;)
خیلی ممنون

(26 مرداد 1392، 02:22 صبح)حسام مغربی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یاسر عزیز

من راه انداختمش برای استفاده در تابلو روان بوده

دست میکروی عزیز درد نکنه که راهنمایی کرد

اما من که خودم هرچی ازروی مرجع خوندم حالیم نشد !

ولی خودم با استفاده از هلپش راهش انداختم
تافردا شب براتون یک فایل آماده میکنم میذارم .

موفق باشید .
سلام حسام جون

منتظر بودم خودم خودت این تاپیک رو ببینی یه کاری واسم بکنی:D
آخه تو خوب درد ما کدویژنی ها رو می فهمی تو نت واسه بیسیک مقاله MMC همه جوره ریخته با هر نوع مداری ولی برای C اصلا نیست من خودم رو هلپ کار کردم چیزی نفهمیدم!!:P
باید برای راه اندازیش از SPI استفاده کرد؟؟
می خوام بعدش با آی سی vs1001 یه mp3 player درست کنم اگه در این مورد هم چیزی میدونی بگو!!Shy

منتظرم
ممنون
پاسخ
نه با اون آی سی هم کار نکردم اما به زودی راش میندازم فقط باید سرم خلوت بشه که فعلا نشده هیچ بدترم شده :D

آره با spi  هست اما نه اون spi  که فکر کنی بری تو کدویزارد ... تنظیم کنی

من قبلا فکر میکردم خیلی سخته !چون اصلا مطالب به درد بخوری براش پیدا نکردم خیلی هم برای پروژه پایان ترمم احتیاجش داشتم کمتر از یک هفته هم وقت داشتم اما وقتی عزمم رو جذب کردم دیدم خیلی راحته

tقط سخت بودنش گنگ بودن و نبودن مرجع درست و حسابیه همینننننننننن .

که  چون من  راه رو رفتم میدونم دردت چیه و کاملا درکت می کنم ;)پس غمت نباشهRolleyes
آدم تا چیزی رو به کسی یاد نده خودش یاد نمیگیره !
پاسخ
(26 مرداد 1392، 03:02 صبح)حسام مغربی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه با اون آی سی هم کار نکردم اما به زودی راش میندازم فقط باید سرم خلوت بشه که فعلا نشده هیچ بدترم شده :D

آره با spi  هست اما نه اون spi  که فکر کنی بری تو کدویزارد ... تنظیم کنی

من قبلا فکر میکردم خیلی سخته !چون اصلا مطالب به درد بخوری براش پیدا نکردم خیلی هم برای پروژه پایان ترمم احتیاجش داشتم کمتر از یک هفته هم وقت داشتم اما وقتی عزمم رو جذب کردم دیدم خیلی راحته

tقط سخت بودنش گنگ بودن و نبودن مرجع درست و حسابیه همینننننننننن .

که  چون من  راه رو رفتم میدونم دردت چیه و کاملا درکت می کنم ;)پس غمت نباشهRolleyes
ایول داری داداش!
پاسخ
سلام آقا حسام چی شد پس این MMC??:-/:-/
پاسخ
من نمی دونم چرا هیچ کس به داد ما نمیرسه بیاد یک زحمتی بکشه  یک  میکر رو با توضیحات درست   و حسابی به یک mmc  متصل کنه اونم به زبان c  بعدش تو کد ویژن هم تنظیماتش رو بگه یک فایل  wavرو بخونه و پخش کنه اگر زحمتی نیست یکی فیلم بگیره من حاظرم برای این کار هزینه کنم ولی یک فیلم درست تهیه کنه برام بفرسته من بیست هزار تومان می ریزم  به حسابش اگر کسی هست یا علی
admin@gtna.net
شماره حساب  رو ضمیمه کنید
اگر قیمت مناسب نیست قسمت پیشنهادی خودتان را مطرح کنید در ازای فیلم بهتر 
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: