با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنترل دو موتور dc توسط pwm
سلام به همه دوستان در این پروژه از یک مگا 16 ویک l293ودو موتور dc
استفاده شده که میتوان انهارا به تور کامل کنترل کرد با تشکر امیدوارم خوشتون بیاد

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   Dc Motor Control By A.yousefi.rar (اندازه: 39.9 KB / تعداد دفعات دریافت: 60)
.htm   Dc_Motor_Control_By_A.yousefi.rar.htm (اندازه: 200 bytes / تعداد دفعات دریافت: 24)
پاسخ
(20 دي 1391، 11:13 عصر)A.yousefi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان در این پروژه از یک مگا 16 ویک l293ودو موتور dc
استفاده شده که میتوان انهارا به تور کامل کنترل کرد با تشکر امیدوارم خوشتون بیاد

دستت درد نکنه اقا یوسف خیلی جالب بود ولی ای کاش سورس برنامه رو هم قرار میدادی تا بتونیم برا طرح هامون تغییرش بدیم Blush
پاسخ
چشم اینم لینک سورس برنامه بسکام اقا کامران من هم یوسفی هستم نه یوسف ممنون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
(21 دي 1391، 04:31 عصر)A.yousefi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چشم اینم لینک سورس برنامه بسکام اقا کامران من هم یوسفی هستم نه یوسف ممنون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام اقای یوسفی ببخشید اشتباهی خوندمش Blush
راستی اون لینک میگه موجود نیست کاش زیپش میکردی تو سایت پیوستش می کردی :-/
پاسخ
اینم لینک تازه این کار میکنه دوستان ببخشید اون یکی کار نکرد
***فایل در انجمن ، پیوست شد***

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   b5733_PWM.rar (اندازه: 502 bytes / تعداد دفعات دریافت: 34)
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: