با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک کمک برای ساخت ربات مسیریاب
Wink 
سلام بچه ها من آموزش ربات مسیریاب با آردینو میخوام برای تقریبا 1 ماه و 2 ماه دیگه ،کسی میتونه کمکم کنه؟! خیلی برام مهمه. WleCrying
پاسخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
اینجا فقط آردینو تدریس میشه !
پاسخ
سلام. خب موقعی که بلد باشید از adc و pwm و input و output استفاده کنیذ خیلی راحت میتونید راه بندازید. دوره آردوینو این سایت خیلی مفیده مطالبی که میخواید تا الان تدریس شده.. شما مطالعه بکنید ما هم اگر جایی نیاز بود کمک میکنیم
پاسخ
سلام ممنون ولی من فقط آموزش آردینو برای مسیریاب رو میخوام اونو بلد نیستم ،اصلا رباتمم بلد نیستم درست کنم تا حالا درست نکردم ! input و output رو بلدم ولی برای اولین بار نمیدونم چطوری باید ازش استفاده کنم و راهش بندازم ! کسی هست که مسیریاب درست کرده باشه کمکم کنه؟
پاسخ
برای مسیریاب فقط باید input و output و pwm و adc از آردینو رو بلد باشم ؟؟
پاسخ
(6 مرداد 1394، 05:35 عصر)Hamideh_h47 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام حتما میخواین با اردوینو باشه؟ 
پاسخ
(6 مرداد 1394، 10:18 عصر)mehranviva نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(6 مرداد 1394، 05:35 عصر)Hamideh_h47 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام حتما میخواین با اردوینو باشه؟ 

بله به نظرم آردینو راحت تر باشه برام ،ولی نمیدونم چرا احساس میکنم با آردینو بهتر جواب میده
من حتما باید تا یکی دو هفته دیگه یه مسیریاب بسازم آخه مسابقات هم شهریور هست هم مهر!
پاسخ
ربات مسیریاب چیزه خاصی نداره که حتما لازم باشه با اردوینو انجام بشه
از اردوینو بیشتر برای راه اندازی ماژول هایی که راه اندازی و برنامه نویسیشون مشکله استفاده میشه
شما باید یه تعداد سنسور مادون قرمز رو بچینید مثل تصویر زیر با توجه به نور بازتاب شده خروجی سنسورها تغییر میکنه که با پردازششون میتونین به سادگی ربات رو بسازین
بلد نبودم عکس رو توی انجمن اپلود کنم
این لینکش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
من تا حالا درست نکردم اصلا نمیدونم باید چیکار کنم ! میشه توی ساختش و برنامه اش بهم کمک کنید ؟
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: