با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک پخش صدای دو ثانیه ای با avr
داش پروتیوس نسخه پایین تر نداری؟؟ حال ندارم نسخهه جدید نصب کنم!!

Cf

داش  میتونی این صدا رو بسازی؟؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شرمنده اذیتت میکنیما

خودم نوشتم چنتا برنامه کردم ولی نشد فک کنم میکرو به فنا رف...
پاسخ
(31 مرداد 1394، 08:27 عصر)MohammadMers نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داش پروتیوس نسخه پایین تر نداری؟؟ حال ندارم نسخهه جدید نصب کنم!!

Cf

داش  میتونی این صدا رو بسازی؟؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شرمنده اذیتت میکنیما

خودم نوشتم چنتا برنامه کردم ولی نشد فک کنم میکرو به فنا رف...
دوست عزیز اخه اینکار رو نه من و نه هیچ کس دیگه ، نمی تونی آهنگ رو کد کنه بنویسه اون آهنگ ها رو همین جوری نوشتیم ،این شده.
راستی لینک خرابه
          چو عاشق می‌شدم گفتم که بردم گوهر مقصود  ندانستم که این دریا چه موج خون فشان دارد 

پاسخ
داش شرمنده

این لینک بالایی

راستی یه سوال دیگه

نمیدونم چرا اینطوری میشه

پاسخ
(31 مرداد 1394، 09:41 عصر)MohammadMers نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داش شرمنده

این لینک بالایی

راستی یه سوال دیگه

نمیدونم چرا اینطوری میشه

لینک خرابه

چو عاشق می‌شدم گفتم که بردم گوهر مقصود  ندانستم که این دریا چه موج خون فشان دارد 

پاسخ

راستی صداشم طوری نیس که نشه ساخت
پاسخ
(1 شهريور 1394، 10:55 صبح)MohammadMers نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی صداشم طوری نیس که نشه ساخت
اگه ندونی پلاس چقدره طول موج چقدره و... نمی تونی بسازی فقط یک راه داری اون هم اینکه با ای سی صدا بسازی و این صدا رو توی آی سی ذخیره کنی و هر وقت خواستی پاک کنی و آهنک دیکه توش بریزی مثل یک ضبط صوت دیجیتالی

پاسخ
داش بیشتر توضیح بده
پاسخ
(1 شهريور 1394، 11:09 صبح)MohammadMers نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داش بیشتر توضیح بده
Wlelove ببین تو دنیا یک سری آی سی وجود داره که می تونی به اون آی سی ها میکروفون وصل کنی و اصوات رو می تونی از طریق این میکروفون به داخل اون ای سی تزریق کنی و به خروجی این ای سی هم می تونی یک بلندگو وصل کنی تا وقتی که خواستی اصوات ذخیره شده پخش بشه . وهر وقت خاصتی pause کنی یا آهنگ رو پاک کنی و دوباره ضبط کنی. Wlelove

پاسخ
والا من که تو شیش هف سالی که تو الکترونیک بودم همچین چیزی نه شنیدم نه دیدم!!!!

حالا اسمشون چیه این لاکردارا
پاسخ
(1 شهريور 1394، 12:13 عصر)MohammadMers نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا من که تو شیش هف سالی که تو الکترونیک بودم همچین چیزی نه شنیدم نه دیدم!!!!

حالا اسمشون چیه این لاکردارا
یکی از نمونه هاش isd4004

پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: