با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک پخش صدای دو ثانیه ای با avr
سلام رفقا

اگه یه صدا با حجم حداکثر 3 کیلوبایت داشته باشیم با فرمت wav بخوایم از avr استفاده کنیم باید چه کار کنیم؟

مثلا وقتی دکمه فشرده شد صدا پخش بشه

حالا اگه این صدا 5 کیلوبایت با فرمت wav باشه باید چه کار کنیم؟؟

حالا اگه بخوایم هردو صدارا با دو تا کلید مجزا پخش کنیم باید چه کار کنیم؟؟

حدالمقدور با هزینه اندک و میکرو های سری تاینی İmage İmage
پاسخ
(31 مرداد 1394، 12:05 عصر)MohammadMers نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام رفقا

اگه یه صدا با حجم حداکثر 3 کیلوبایت داشته باشیم با فرمت wav بخوایم از avr استفاده کنیم باید چه کار کنیم؟

سلام
1- هیچ آهنگی غیر از آهنگ های دیجیتال رو نمی توان داخل میکرو ریخت.(آهنگ های دیجیتال رو هم باید بلد باشی کد کنی) Wlelove
2- بعضی از خانواده تاینی اصلا نیم تونه آهنگ بخش کنه و بعضی ها هم قدرتCPU چنان زیادی ندارند و بعد از چند دقیقه قاطی یم کنه. Wlelove
3-این کار کم هزینه نمی تونه باشه چون باید آهنگ ها رو از روی یک فلش مموری، باید بخونه و اینکد کنه. Wlelove
اگه خواستید درست کنید بگید تا براتون پروژه رو بزارم فقط سورس نداره. Wlelove
Cc  Cc  Cc
          چو عاشق می‌شدم گفتم که بردم گوهر مقصود  ندانستم که این دریا چه موج خون فشان دارد 

پاسخ
(31 مرداد 1394، 12:36 عصر)سیامک یعقوبی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31 مرداد 1394، 12:05 عصر)MohammadMers نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام رفقا

سلام
1- هیچ آهنگی غیر از آهنگ های دیجیتال رو نمی توان داخل میکرو ریخت.(آهنگ های دیجیتال رو هم باید بلد باشی کد کنی) Wlelove
2- بعضی از خانواده تاینی اصلا نیم تونه آهنگ بخش کنه و بعضی ها هم قدرتCPU چنان زیادی ندارند و بعد از چند دقیقه قاطی یم کنه. Wlelove
3-این کار کم هزینه نمی تونه باشه چون باید آهنگ ها رو از روی یک فلش مموری، باید بخونه و اینکد کنه. Wlelove
اگه خواستید درست کنید بگید تا براتون پروژه رو بزارم فقط سورس نداره. Wlelove
Cc  Cc  Cc

داش والا من یه جا خوندم تو سایت فلان اگه حجم فایل زیر 7 کیلوبایت باشه حتی با tiny 13 هم میشه پخش کرد!!!

منم تعجب کردم

ولی رفیق تو پروژه را بزار ببینم چی میشه
WleThinking WleThinking WleThinking
پاسخ
سلام
این رو ببین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این پروژه بدون سورس هست ولی چند ساعت صبر کن هم سورس این رو برات بزارم و لینک پروژه که بتونی آهنگ رو عوض کنی.

(31 مرداد 1394، 12:49 عصر)mehdi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
این رو ببین

این آهنگ دیجیتاله دوست عزیز ما ئپخش آهنگ با فرمت WAV رو می خواد

سورس رو پیدا نکردام ، این پروژه خیلی خوبه فقط یک مشکل داره اون هم اینکه پایه هایی که به SCL و SDA ، فلش مموری وصل میشه معلوم هست ولی پایه‌ای که به کلاک و DO فلش مموری وصل میشه معلوم نیست اون هم چاره داره و چاره اون هم اینکه اول باید کل برنامه رو چک کنی و ببینی کدوم پایه میکرو بعنوان خروجی کلاک تعیین شده . اگه این پایه رو پیدا کنی پایه بعدی هم دیگه پایهDO هست به همین سادگی.

پایه هارو هم پیدا کردام.
پایهC.4 به DO وصل میشه.
پایه C.3به CLK وصل میشه.
          چو عاشق می‌شدم گفتم که بردم گوهر مقصود  ندانستم که این دریا چه موج خون فشان دارد 

پاسخ
سالاری داش دست طلا
پاسخ
(31 مرداد 1394، 01:36 عصر)MohammadMers نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سالاری داش دست طلا
Dh Dh

پاسخ
(31 مرداد 1394، 12:56 عصر)سیامک یعقوبی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این پروژه بدون سورس هست ولی چند ساعت صبر کن هم سورس این رو برات بزارم و لینک پروژه که بتونی آهنگ رو عوض کنی.

(31 مرداد 1394، 12:49 عصر)mehdi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
این رو ببین

سورس رو پیدا نکردام ، این پروژه خیلی خوبه فقط یک مشکل داره اون هم اینکه پایه هایی که به SCL و SDA ، فلش مموری وصل میشه معلوم هست ولی پایه‌ای که به کلاک و DO فلش مموری وصل میشه معلوم نیست اون هم چاره داره و چاره اون هم اینکه اول باید کل برنامه رو چک کنی و ببینی کدوم پایه میکرو بعنوان خروجی کلاک تعیین شده . اگه این پایه رو پیدا کنی پایه بعدی هم دیگه پایهDO هست به همین سادگی.

پایه هارو هم پیدا کردام.
پایهC.4 به DO وصل میشه.
پایه C.3به CLK وصل میشه.
با چه نرم افزاری میشه فایل صوتی رو به دیجیتال تبدیل کرد تا میکرو اون رو متوجه بشه؟
پاسخ
(31 مرداد 1394، 03:43 عصر)mehdi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31 مرداد 1394، 12:56 عصر)سیامک یعقوبی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
این رو ببین

پایه هارو هم پیدا کردام.
پایهC.4 به DO وصل میشه.
پایه C.3به CLK وصل میشه.
با چه نرم افزاری میشه فایل صوتی رو به دیجیتال تبدیل کرد تا میکرو اون رو متوجه بشه؟
هیچ برنامه‌ای وجود نداره باید کد بنویسی.

باید به این صورت کد بنویسی.
Sound Pin , duration , pulses
pin = پایه مورد نظر برای خروجی مثل PORTB.0 می باشد.
duration= تعداد پالس هایی است باید فرستاده شود.
Pulses = مقداری است که نشان می دهد تا چه زمانی در سطح 1 یا 0 باشد که این متغیر برای تعداد حلقه داخلی شمارش است.
مثال:
کد php:
Dim pulses As word Mog As word 
pulses 
65535 Mog =1000
Speaker Alias Portb.1
Sound Speaker 
pulses Mog
End 

پاسخ
این رو دانلود کن ببین.

پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: