با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در مورد نصب بیزر در مدار التراسونیک
دوستان به نظر شما چطور میشه برنامه کارکرد یه بیزر را برای مدار التراسونیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را در زبان سی نوشت ؟؟

قرار دان یک پین برای خروجی کار ساده ای است ولی نوشتن یه تابع که بتونه برای چند میلی ثانیه اون پایه رو صفر کنه و دوباره یک کنه با توجه به وجود تاخیر داخلی در میکرد سخت بود برام  لطفا اگر کسی میتونه یه کمکی بکنه .
پاسخ
سلام دوست عزیز

ایا مدار التراسونیک رو ساختید ؟

در صورتی که مدارتون آماده هست اعلام کنید تا چند تغییراتی ایجاد کنیم و شما تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید تا در صورت مشکل اصلاح کنیم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
سلام
من این مدار رو ساختم و کار هم میکنه . ولی ایراداتی داره . مثلا این مدار زیر 8 سانتی متر رو نشون نمیده و برای بالای 80 سانت کاملا نا پایدار و اعداداشتباه مثلا اول 110 سانت رو درست نشون میده بعد نات رسیو میده و بهد عدد مثلا 10 سانت . که باعث میشه عملا به درد هیچ کاری نخوره
این مدار به شکل عجیبی به ولتاژ کاملا رگوله وابسته است

هر تغیری که می خواهید بگید من آماده ام

پاسخ
(17 مهر 1392، 10:58 صبح)'shahin3955' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من این مدار رو ساختم و کار هم میکنه . ولی ایراداتی داره . مثلا این مدار زیر 8 سانتی متر رو نشون نمیده و برای بالای 80 سانت کاملا نا پایدار و اعداداشتباه مثلا اول 110 سانت رو درست نشون میده بعد نات رسیو میده و بهد عدد مثلا 10 سانت . که باعث میشه عملا به درد هیچ کاری نخوره
این مدار به شکل عجیبی به ولتاژ کاملا رگوله وابسته است

هر تغیری که می خواهید بگید من آماده ام

خب یکی از معایب التراسونیک همینه دیگه!خیلی نزدیک بشه نشون نمیده

پاسخ
البته فعلا تونستم ناپایداری و دقت مدار رو در فواصل 10 سانتی متر و دورتر بهتر کنم

پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: