با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در مورد تبدیل فایل آلتیوم دیزاینر به xps برای چاپ به روش اتو
سلام دوستان من میخواستم یه فایل التیوم دیزاینر رو به اکس پی اس ویوور تبدیل کنم تا به روش اتو اونو چاپ کنم بی زحمت دوستان اگه میتونن راهنمایی کنن
پاسخ
سلام وقتی آخر کار می خوای پرینت بگیری نوع پرینتر رو microsoft xps document writer بزن
کسی که زیر آفتاب زحمت می کشد ... حق دارد در سایه استراحت کند
پاسخ
نه توی لایه ها مشکل دارم لایه زیر رو میتونم چاپ کنم ولی پد هاش توی نقشه نمیفته
پاسخ
(12 بهمن 1394، 12:32 صبح)154789 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من میخواستم یه فایل التیوم دیزاینر رو به اکس پی اس ویوور تبدیل کنم تا به روش اتو اونو چاپ کنم بی زحمت دوستان اگه میتونن راهنمایی کنن

سلام
این فایلی که پیوست کردم تقریبا بطور کامل نحوه پرینت گرفتن و تنظیمات مربوط به اون توضیح داده
فقط شما بجای استفاده از فرمت PDF از XPS استفاده کنید

امیدوارم مفید باشه
یاعلی

فایل‌(های) پیوست شده
.mp4   اموزش پرینت گرفتن از نرم افزار پروتل.mp4 (اندازه: 8.23 MB / تعداد دفعات دریافت: 33)
مرا با عشق خود درگیر کردی *** به پایم با غمت زنجیر کردی
بدان دنیای بی تو هیچ باشد *** دلم را از زمانه سیر کردی
تو با رفتن به پشت ابر ایّام *** غروب جمعه را دلگیر کردی
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: