با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در ساخت ساعت با ال ای دی
پس حداقل باید 4 تا پایه کاتد رو که بدونم کدومه .درسته؟
پاسخ
(15 فروردين 1392، 04:25 عصر)kinj نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس حداقل باید 4 تا پایه کاتد رو که بدونم کدومه .درسته؟
خیر ... با کمی تجربه و دقت ، تک تک پایه ها رو میتونی پیدا کنی . حتی کاتد هاشو... خیلی ساده ست .
پاسخ
دوست عزیز یه کم میشه راهنمایی کنید؟اینجا به فروشگاه درست و حسابی دست رسی ندارم میزنم میسوزنما.گرفتار میشم:@
اینم در نظر بگیرید که من اولین باره 7 سگمنت رو از نزدیک میبینم.اونم 4 تایی;)
پاسخ
(15 فروردين 1392، 04:36 عصر)kinj نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز یه کم میشه راهنمایی کنید؟اینجا به فروشگاه درست و حسابی دست رسی ندارم میزنم میسوزنما.گرفتار میشم:@
اینم در نظر بگیرید که من اولین باره 7 سگمنت رو از نزدیک میبینم.اونم 4 تایی;)

یعنی چی که میسوزه !؟ برق شهر که قرار نیست بهش بدی رفیق !

با یه باطری 9 ولتی و یک مقاومت 1 کیلو اهمی پایه هاشو پیدا کن دیگه ...! تنوع مدلهای سون سگمنتها خیلی زیاده . من از کجا بدوم پایه های اون قطعهء شما به چه صورته ؟

اگه نتونستی یه عکس ازش بذار ببینم . شاید توی جعبهء قطعاتم از اون مدل داشته باشم و بتونم به شما بگم ترتیب پایه هاشو ....
پاسخ
Photo 
پایه ها به این شکله

İmage

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.php   attachment.php (اندازه: 200 bytes / تعداد دفعات دریافت: 1)
پاسخ
پس یعنی پیدا کردی دیگه ... درسته ؟

این که آند مشترکه ...!
پاسخ
من این عکس رو از یه سایت دیگه پیدا کردم و طبق همین زدم روشن شد سگمنتها
حالا دیگه نمیدونم.انشالا که جواب بده
پاسخ
(16 فروردين 1392، 12:42 عصر)kinj نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس اگه به این ترتیب روشن شده ، ازش استفاده نکن ! چون کار نخواهد کرد ...

مگر اینکه یکی از این تغییراتو اعمال کنی :

1 - یــا کدهای برنامه و جدول lookup رو برای سون سگمنت آند مشترک تغییر بدی .

2 - یــا اینکه قبل از چهار تا پایهء مربوط به کاتد که در نقشه روی سون سگمنت مشخصه (1و2و3و4) ، از 4 تا گیت NOT‌ استفاده کنی .
3 - یــا از سون سگمنت کاتــد مشترک استفاده کنی .

تأکید میکنم که در غیر اینصورت : کار نخواهد کرد !
پاسخ
(16 فروردين 1392، 01:14 عصر)Pixar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16 فروردين 1392، 12:42 عصر)kinj نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس اگه به این ترتیب روشن شده ، ازش استفاده نکن ! چون کار نخواهد کرد ...

مگر اینکه یکی از این تغییراتو اعمال کنی :

1 - یــا کدهای برنامه و جدول lookup رو برای سون سگمنت آند مشترک تغییر بدی .

2 - یــا اینکه قبل از چهار تا پایهء مربوط به کاتد که در نقشه روی سون سگمنت مشخصه (1و2و3و4) ، از 4 تا گیت NOT‌ استفاده کنی .
3 - یــا از سون سگمنت کاتــد مشترک استفاده کنی .

تأکید میکنم که در غیر اینصورت : کار نخواهد کرد !
ممنون
همنطور که یه تاپیک زدم واسه هویه من هویه ام دچار مشکل شده و نتونستم خوب و تمیز لحیم کاری کنم ولی با این وضعیت باز بعضی از سگمنتهاش روشن میشه
انشالا بتوئنم یه هویه خوب بگیرم و تمیز لحیم کاری کنم نتیجه رو اعلام میکنم
فقط اینم بگم که وقتی پایه 20 و 21 رو به سلف میزنم بد جور داغ میکنه میکرو.چرا؟(نقشه مدار رو دارید؟)
پاسخ
(16 فروردين 1392، 09:35 عصر)kinj نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
همنطور که یه تاپیک زدم واسه هویه من هویه ام دچار مشکل شده و نتونستم خوب و تمیز لحیم کاری کنم ولی با این وضعیت باز بعضی از سگمنتهاش روشن میشه
انشالا بتوئنم یه هویه خوب بگیرم و تمیز لحیم کاری کنم نتیجه رو اعلام میکنم
فقط اینم بگم که وقتی پایه 20 و 21 رو به سلف میزنم بد جور داغ میکنه میکرو.چرا؟(نقشه مدار رو دارید؟)
نمیدونم چطور باسون سگمنت آند مشترک ، روشن شدن ! :s احتمالا" یا ازنوع کاتد مشترک هستند و یا میکرو مشکل داره ...

با اتصال پایهء AVCC و AREF به تغذیه که نباید میکرو داغ بشه ! ... ممکنه میکرو معیوب باشه . باید دنبال عیب و ایراد احتمالی مدارت بگردی . Dodgy

شاید بخاطر لحیم کاری نامناسب ، جایی از مدار دچار اتصالی شده باشه ...Exclamation
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: