با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در ساخت ساعت با ال ای دی
Wink 
سلام دوستان
نمیدونم حای پرسیدن سوالم اینجاست یا نه ولی میگم:D
کسی از دوستان ساعت دیجیتال با ال ای دی داره که دقیق باشه ؟با تایمر میکرو نباشه.دما رو هم نشون بده.تاریخ و .... هر چی تکمیل تر بهتر
اگه میتونید یه فابل کامل بذارید اگه بتونید اموزش رو هم بدست بگیرید که عالی میشه
İmage
با تشــــــــــکر
پاسخ
(23 بهمن 1391، 09:02 عصر)kinj نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
نمیدونم حای پرسیدن سوالم اینجاست یا نه ولی میگم:D
کسی از دوستان ساعت دیجیتال با ال ای دی داره که دقیق باشه ؟با تایمر میکرو نباشه.دما رو هم نشون بده.تاریخ و .... هر چی تکمیل تر بهتر
اگه میتونید یه فابل کامل بذارید اگه بتونید اموزش رو هم بدست بگیرید که عالی میشه
.با تشــــــــــکر
سلام به شما دوست گرامی :

این ساعتی که بتونه دما رو هم نشون بده و مد نظر شماست ، چیز خیلی عجیبی نیست ... در اینترنت و همین سایت هم به وفور میتونید مدارشو پیدا کنید .
در مدار و برنامهء میکروی اون تفاوتها بسیار ناچیز هست و تنها تفاوت در نوع صفحهء نمایش هست که در این نمونهء مد نظر شما ، بجای سون-سگمنتها از کنار هم قرار دادن تعدادی LED بعنوان هر سگمنت استفاده شده و با استفاده از قانون معروف "اهم" میتونید تعداد LED ها رو برای هر سگمنت براحتی تعیین کنید .

شما در صفحهء اصلی همین سایت یک جستجوی اجمالی در این خصوص انجام بدید . چنانچه نتیجهء دلخواه نگرفتید ، مطرح کنید تا دوستان به شما کمک کنند .

موفق باشید...
پاسخ
من تو این سایت یه پروژه دیدم که به نظر خوب بود ولی پی ای سی بود .من با میکرو میخوام
با میکرو هم بود ولی نه کامل و نه فکر کنم دقیق.با تایمر داخلی میکرو بود
من یه چی دقیق میخوام .اگه تو دست و اماکن داره بذارید
ممنون میشم
پاسخ
سلام دوست عزیزHeart
اون ساعت رو من از یکی از دوستام گرفته بودم چندتا عکس هم ازش گذاشته بود که خیلی جالب بودن ساعت واقعا جالبیهCool
یه نکته pic هم یه نوع میکروکنترله;)
اون یاعت کاملا عملیه و از تایمر هم استفاده نکرده;) و دماسنجش هم دقیقه به نظرم گزینه ی خوبیه
موفق باشیدHeart
پاسخ
پروگرم کردنش با پروگرمر های avr میشه؟
پاسخ
خواهش میکنم;)
منم خیلی کار نکردم:-/ حسام جان استاد pic هستنShy
نه پروگرامر مخصوص خودش رو می خواد توی نت زیاد پیدا میشه یکم سرچ کنین یه ساده ای رو روی برد برد پیاده کنین فک کنم جواب بده;)
حسام جان نقشه ساده نداری به دوستمون بدی
پاسخ
با اجازه از حسام این هم یک پروگرمر pic

منبع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*** پست شما ویرایش شد ***

فایلهای مربوطه در انجمن ضمیمه شدند ...
به دلیل ذکر منبع ، پسوورد هم برداشته شد ...

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   PIC-and-EEPROM-Programmer.rar (اندازه: 1.45 MB / تعداد دفعات دریافت: 62)
.rar   PIC-and-EEPROM-Programmer ( describtion ).rar (اندازه: 4.85 MB / تعداد دفعات دریافت: 44)
گر خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو
گر خواهی نشوی همرنگ رسوای جماعت باش
پاسخ
نقل قول: حسام جان استاد pic هستن

خواهش می کنم هادی عزیز شما لطف داری

نه بابا استاد چی

نقل قول: با اجازه از حسام این هم یک پروگرمر pic

خواهش می کنم دوست عزیزم این چه حرفیه ممنونم فقط لطف کنید داخل خود انجمن آپلودش کنید که ماندگار باشه،
آدم تا چیزی رو به کسی یاد نده خودش یاد نمیگیره !
پاسخ
این فایل حجمش زیاده اپلود نمیشه
گر خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو
گر خواهی نشوی همرنگ رسوای جماعت باش
پاسخ
دوستان عزیز حالا نمیشه یه پروژه ال ای دی با avr بذارید ؟
ممنون از شما
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: