با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک برای کدنویسی در کدویژن
(21 دي 1391، 10:30 عصر)حسام مغربی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز این مسیری بود که گفتم از داخل منو ها برید توی پست های بالا هم گفته بودم
اول برید منو پروجکت بعد دنبال اون مسیرها برید ...

باز متوجه نشدید بگید تا براتون عکس بذارم

فقط وقتی اون رو به فلوت تغییر دادید فراموش نکنید فرمتشم هم داخل دستور فلوت کنید

project/configure/c compailer/s print features

ممنون از راهنماییتون من اینو تغییر دادم
باید این قسمت رو هم با f%نشون بدم
کد:
sprintf (watt,"w=%f  ",(v*i)/1000);
اینطوری عدد کلا صفر میاد
کد php:
فقط وقتی اون رو به فلوت تغییر دادید فراموش نکنید فرمتشم هم داخل دستور فلوت کنید 
اینو از کجا باید فلوت کنم؟

همه چیز را همگان دانند همه چیزدان از مادر نزاده شده است
پاسخ
(22 دي 1391، 02:50 عصر)ayrlig نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21 دي 1391، 10:30 عصر)حسام مغربی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز این مسیری بود که گفتم از داخل منو ها برید توی پست های بالا هم گفته بودم
اول برید منو پروجکت بعد دنبال اون مسیرها برید ...

باز متوجه نشدید بگید تا براتون عکس بذارم

فقط وقتی اون رو به فلوت تغییر دادید فراموش نکنید فرمتشم هم داخل دستور فلوت کنید

project/configure/c compailer/s print features

ممنون از راهنماییتون من اینو تغییر دادم
باید این قسمت رو هم با f%نشون بدم
کد:
sprintf (watt,"w=%f  ",(v*i)/1000);
اینطوری عدد کلا صفر میاد
کد php:
فقط وقتی اون رو به فلوت تغییر دادید فراموش نکنید فرمتشم هم داخل دستور فلوت کنید 
اینو از کجا باید فلوت کنم؟

این مشکل ها دلیل زیاد داره
1-مشکل دستور sprintf که از داخل مسیر درستش کردید
2-نوشتن عملیات یکجا *در یکجا دستورات رو انجام ندید جدا جدا بنویسید،این مشکل نیست اما بعضی موقع ها بخخاطر باگ نرم افزاری مشکل ایجاد میکنه*
3-عدم انتخاب صحیح متغیر ها که باعث سرریزی میشه و در آخر خطا ایجاد میکنه
و ...

همون %f میشه فرمت که شما تغییرش دادید اگه کارهای بالا را انجام دادید نشد برنامتون رو بذارید تا ببینم *با شبیه ساز*
پاسخ
واقعا ممنون ازکمکتون Angel
کل برنامه رو ضمیمه کردم

.rar   VA-meter.rar (اندازه: 1.14 MB / تعداد دفعات دریافت: 8)

بعد این کدهایی رو که نوشتم توکدویژن به جاش کپی کنین

.zip   vafunc.zip (اندازه: 2.76 KB / تعداد دفعات دریافت: 4)

عدد اعشار اکثرا ثابت میمونه Exclamation

پاسخ
سلام شرمنده من امروز کلا درگیر درس تفسیرم بودم و هستم برام دعا کنید 300 صفحست تموم بشو که نیستش !! فردا امتحان دارم میرم شهری که درس میخونمAngelیه روزه هم برمیگردم وقت نکردم برنامتون رو دانلود کنم چه برسه به اینکه نگاش کنم

برگشتم در اولین فرصت جوابتون رو میدم فقط اومدم اطلاع بدم در جریان باشید چون میدونم چشم انتظاری خیلی بده :D
پاسخ
(23 دي 1391، 01:16 عصر)ayrlig نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا ممنون ازکمکتون Angel
کل برنامه رو ضمیمه کردم

بعد این کدهایی رو که نوشتم توکدویژن به جاش کپی کنین

عدد اعشار اکثرا ثابت میمونه Exclamation

سلام دوست عزیزم شرمنده دیشب تا از امتحان اومدم رسیدم خونه به قدری خسته بودم که خوابیدم از صبحم تا الان سرکار بودم برنامتون رو همین الان نگاه کردم
فقط 2 تا مشکل بود :
1- یکی اینکه توی فایل پروتوس تغذیه وصل نبود
2-آخر یکی از توابع که مقداری برنمیگردوند حرف S بود که باعث میشد برنامتون توی حالت قبل بمونه و با خطا کامپایل شه اینارو که تغییر دادم برنامه درست شد
عکسشم براتون ضمیمه کردم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
سلام ممنون شماهم خسته نباشید تشکرمیکنم از کمکتون ولی دوست عزیز نتیجه وات درست نماید مثلا همون عکس که گذاشتین رو ببینین
ولت ضربدر امپر درست نیومده!!!

پاسخ
(26 دي 1391، 12:36 صبح)ayrlig نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ممنون شماهم خسته نباشید تشکرمیکنم از کمکتون ولی دوست عزیز نتیجه وات درست نماید مثلا همون عکس که گذاشتین رو ببینین
ولت ضربدر امپر درست نیومده!!!

شرمنده آخه فایل هایی که به من دادید اخطار میداد و اجرا نمیشد نگاه که کردم دیدم اینا اشکالشه میگید نه برید فایلی که ضمیمه کردید رو نگاه کنید متوجه اشتباهتون میشید بنده که تقصیر ندارم ! خطاش رفع شد دیدم وات رو نشون میده گفتم درسته دیگه ضربش نکردم

پیگیری میکنم در اولین فرصت جوابتون رو میدم ،
پاسخ
شرمنده یادم رفته اونا رو درست کنم
ولی مشکل اصلی من همینه ،که چرا نتیجه وات درست نماد
و یه سوال اینکه چطوری میشه میزان امپر رو تا 25 رسوند ؟؟؟ یعنی تا25 امپر رو نشون بده
پاسخ
مشکل از ولتاژ ای دی سیت هستش که درست در نمیاد

اونرو تنظیم کن چون تمام محاسبات و برنامه روی یه ولتاژ رفرنسی نوشته شده اما وقتی که اون ولتاژ بهم بخوره تمام اون تنظیم ها میریزه بهم

من امتحان کردم جواب داد اگه نتونستی بگو تا برات عکسش رو بذارم .
پاسخ
(26 دي 1391، 02:14 صبح)حسام مغربی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشکل از ولتاژ ای دی سیت هستش که درست در نمیاد

اونرو تنظیم کن چون تمام محاسبات و برنامه روی یه ولتاژ رفرنسی نوشته شده اما وقتی که اون ولتاژ بهم بخوره تمام اون تنظیم ها میریزه بهم

من امتحان کردم جواب داد اگه نتونستی بگو تا برات عکسش رو بذارم .

راستش نتونستم میشه عکس بگیرین و یه توضیحی هم بدیم
تشکرHeart

پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: