با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک برای پروژه
با سلام به مهندسا و استید
دوستان میتونین کمکم کنین یه ترموستاتی با ds18b20بسازم که بشه دو دمای مشخص رو بهش داد که با دو تا رله بشه دما رو در اون محدوده قرار داد میخوام روی 7سگمنت 4تایی باشه فرقی هم نمیکنه با pidیا بسکام یا سی باشه
ممنون میشم کمکم کنین
پاسخ
سلام من یکی با کدویژن نوشتم تو سایت هست اسمش تب گیر دیجیتاله ی چندتا تییر توش بدین به پروژه ی دلخواهتون می رسید
پاسخ
ممنون مهندس ولی من با 7سگمنت لازمش درم تو نت پر هست ولی با lcd هستش
پاسخ
فکر کنم همون که تو سایته با سون سگمنته
پاسخ
سلام
دوستان اگه میشه اینو با سون سگمنت هم بزارید.

من بستم با سون سگمنت + DS1307 + DS18B20 ساعت رو درست میخونه ولی دما رو نه !

از عین همین کدی که قرار دادید استفاده کردم فقط LCD رو حذف کردم و 7Seg گذاشتم !

آیا ممکنه که این دوتا آیسی بهم نخورند ؟

ممنون
پاسخ
سلام بر شما
دوستان من برای پروژم ساخت فانکشن ژنراتوری که تو سایت wle.ir  هستو برداشتم ولی تو قسمته pcb منفی اصلا وصل نشده درسته؟؟؟؟؟ بعدش تغذیش به چه شکله ؟؟؟
دوستان خواهشا کمکم کنین  تازه کارم ..... دستتون درد نکنه

پاسخ
سلام دوستان
دوستان اساتید تو رو خدا یه نفر کمکم کنه ............. باید تحویلش بدم وقتی نمونده ............ دمتون گرم
پاسخ
(25 شهريور 1392، 08:31 عصر)'sinasd' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
دوستان اساتید تو رو خدا یه نفر کمکم کنه ............. باید تحویلش بدم وقتی نمونده ............ دمتون گرم

کمی تحمل بفرمایید برسسی کنیم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: