با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک برای قطع وصل کردن تابلو ثابت در زمان مشخص
با سلام به مهندسای عزیز
دوستان من میخوام تابلو ثابتم رو تو زمان مشخصی مثلا 12 شب تنظیم کنم خاموش بشهRolleyes چند تا برنامه تو این سایت دیدم ولی پیشرفته بودن.میخواستم یه چیزی ساده و مقرون به صرفه باشه ممنون میشم کمکم کنیدBlush یه مداری میخوام که با دادن یه زمان مشخص روشن و خاموش بشه.عیدتون هم مبارکAngel
پاسخ
(4 فروردين 1392، 02:03 عصر)sky_man847 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به مهندسای عزیز
دوستان من میخوام تابلو ثابتم رو تو زمان مشخصی مثلا 12 شب تنظیم کنم خاموش بشهRolleyes چند تا برنامه تو این سایت دیدم ولی پیشرفته بودن.میخواستم یه چیزی ساده و مقرون به صرفه باشه ممنون میشم کمکم کنیدBlush یه مداری میخوام که با دادن یه زمان مشخص روشن و خاموش بشه.عیدتون هم مبارکAngel
سلام دوست عزیز عید شما هم مبارک
اگر فقط همین یک کار رو می خواهین بکنین به نظرم میکرو اصلا به صرفه نیست
چرا از آی سی های تایمر استفاده نمی کنید مثلا 555
پاسخ
(4 فروردين 1392، 02:35 عصر)hadikh73 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز عید شما هم مبارک
اگر فقط همین یک کار رو می خواهین بکنین به نظرم میکرو اصلا به صرفه نیست
چرا از آی سی های تایمر استفاده نمی کنید مثلا 555
ممنون میتونین بیشتر توضیح بدین من اصلا با 555 کار نکردم همه کارهامو با میکرو انجام میدادم.مگه میشه به 555 یه تایمی بدیم اونم تو اون تایم رله رو قطع کنه ممنون میشم یه مداری قرار بدین خیلیییییییی ازتون ممنون
پاسخ
ای بابا. برو الکتریکی ها. یه تایمر رله ای بخر :-)
پاسخ
نمیشه خودم یکی بسازم؟؟؟
پاسخ
(4 فروردين 1392، 03:29 عصر)Tesla نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای بابا. برو الکتریکی ها. یه تایمر رله ای بخر :-)
(4 فروردين 1392، 03:39 عصر)sky_man847 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیشه خودم یکی بسازم؟؟؟
منم با نظر تسلا جان موافقمShy(اصلا یادم نبود از همون اول اینه بگم)
بخواهی بسازی هزینت میره بالا ولی وقتی آمادشه بخری هم جلد داره و هم هزینت پایین تر میشه
پاسخ
(4 فروردين 1392، 03:39 عصر)sky_man847 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیشه خودم یکی بسازم؟؟؟

دوست من :

ساختش راحته ( اگه با میکرو بخوای بسازی ) . اما با سایر مدارات دیجیتالی ساعت هم میشه این کارو انجام داد . مثلا" با آی سی ساعت M5402 . اما بنظر من اصلا" نیازی به صرف هزینهء زیاد یا تحمل زحمت نیست . همونطور که هادی هم گفت ، با یک آی سی تایمر 555 هم میشه ساخت . فقط تنها ایرادش به روش تایمینگ ، نداشتن دقت در زمان ON/OFF هست .
پاسخ
(6 فروردين 1392، 08:10 عصر)Pixar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیشه خودم یکی بسازم؟؟؟

دوست من :

ساختش راحته ( اگه با میکرو بخوای بسازی ) . اما با سایر مدارات دیجیتالی ساعت هم میشه این کارو انجام داد . مثلا" با آی سی ساعت M5402 . اما بنظر من اصلا" نیازی به صرف هزینهء زیاد یا تحمل زحمت نیست . همونطور که هادی هم گفت ، با یک آی سی تایمر 555 هم میشه ساخت . فقط تنها ایرادش به روش تایمینگ ، نداشتن دقت در زمان ON/OFF هست .
ممنون مهندس میشه یکم بیشتر کمکم کنی یه مداری بدی خواهش میکنم ضروریهRolleyes
پاسخ
(11 فروردين 1392، 07:38 عصر)sky_man847 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون مهندس میشه یکم بیشتر کمکم کنی یه مداری بدی خواهش میکنم ضروریهRolleyes
اگه ضروری نیست که حتما" سر یک ساعت مشخص اینکارو انجام بده ، بگو تا یک فکری براش بکنم ... کلا" بگو چجوری میخوای باشه ؟
پاسخ
میخوام مثلا 12 شب خاموش کنه همین .اگه ساعت رو بشه تنظیم کرد که خیلی عالی میشه.
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: