با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک برای درست کردن مدار رطوبت سنج با hs1101
با سلام
از دوستان کسی میتونه یه برنامه ای بده که بتونم رطوبت هوا رو بسنجم مداری باشه که دارای رله باشه که با دادن یه رطوبت معین با کلید تا زمانی که رطوبت به اون حد نرسیده باشه رله روشن باشه
ممنون میشم کسی کمکم کنه
پاسخ
(2 تير 1392، 08:48 عصر)sky_man847 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
از دوستان کسی میتونه یه برنامه ای بده که بتونم رطوبت هوا رو بسنجم مداری باشه که دارای رله باشه که با دادن یه رطوبت معین با کلید تا زمانی که رطوبت به اون حد نرسیده باشه رله روشن باشه
ممنون میشم کسی کمکم کنه
سلام :s
این که بسیار راحته Rolleyes
تو سایت چند رطوبت ستج هست یکی رو انتخاب کن
برای رله هم با یک دستور ساده کارت راه میفته

:-/اگر رطوبت به مقدار بیشتر از x رسید انگاه پورت y صفر بشه:P
پاسخ
نمیشه لطف کنین شما یکاریش بکنین 1هفته هست دنبالشم بیشترشون بسکامه میشه لطف کنین از همین مدارهای سایت خودتون برنامشو تغییر بدین ممنون میشم
پاسخ
(3 تير 1392، 01:43 صبح)sky_man847 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیشه لطف کنین شما یکاریش بکنین 1هفته هست دنبالشم بیشترشون بسکامه میشه لطف کنین از همین مدارهای سایت خودتون برنامشو تغییر بدین ممنون میشم
یکی از پروژه هارو انتخاب کن
لرنامشو بذار اینجا
من و دوستان هم نظر میدیدم که چیو از برنامه تغییر بدید

ماهی گیری رو یاد بگیرید بهتره ز این که براتون ماهی بگیرن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
ممنون اقا کامران من برنامه رو از خود سایتتون ورداشتم اینم لینکش اگه با زبان cمیتونین کمک کنین یه پروژه دگه میزارم.فقط کارم راه بیفته :(
یه سوال دگه داشتم من مدار رطوبت سنج رو بستم ولی 560%نشون میده مشکلش میدونین کجاست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
(3 تير 1392، 11:14 صبح)sky_man847 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون اقا کامران من برنامه رو از خود سایتتون ورداشتم اینم لینکش اگه با زبان cمیتونین کمک کنین یه پروژه دگه میزارم.فقط کارم راه بیفته :(
یه سوال دگه داشتم من مدار رطوبت سنج رو بستم ولی 560%نشون میده مشکلش میدونین کجاست
کدوم مدارو بستی ؟ همین که لینکش هست ؟
ببین سخت افزارو درست بستی ؟
راستش من سی بلد نیستم (حسام مغربی باید کمک کنه :s حسام به دادمون برس :D)

تو پروتیوس درست جواب میده ؟ ولی به اون نمیشه اعتماد کرد :(

برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
راستش اگه حسام جان کمک کنه یه دنیا ممنون میشم میدونین من از سایت yazdkit.irیه رطوبت سنج ودماسنج دانلود کردم اگه بتونه اگه وقت داشت میخواستم 3تا رله به اون برنامه اضافه کنه که هم با تغییرات دما 2تا رله تحریک شه مثلا فن و المنت.یه رله دگه واسه رطوبت سنج بزاره کمتر از اون رله تحریک شه
وایییییییی اگه میشد ولی اگه وقت هم نشه این برنامه رو انجام بده باز ممنون میشم
پاسخ
(3 تير 1392، 12:35 عصر)sky_man847 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستش اگه حسام جان کمک کنه یه دنیا ممنون میشم میدونین من از سایت yazdkit.irیه رطوبت سنج ودماسنج دانلود کردم اگه بتونه اگه وقت داشت میخواستم 3تا رله به اون برنامه اضافه کنه که هم با تغییرات دما 2تا رله تحریک شه مثلا فن و المنت.یه رله دگه واسه رطوبت سنج بزاره کمتر از اون رله تحریک شه
وایییییییی اگه میشد ولی اگه وقت هم نشه این برنامه رو انجام بده باز ممنون میشم
مال سایت یزدکیت هم فکر کنم به زبان بیسیکه
کدبرنامه رو بزار اینجا Huh

سال نو همگی مبارک
پاسخ
اینم فایله یه نگا بندازIdeaHeartShyShy

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   rotobat.rar (اندازه: 65.4 KB / تعداد دفعات دریافت: 15)
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: