با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک--اشتباه در زدن فیوز بیت
با سلام دوستان من کریستال خارجی رو نزاشته فیوز بیتها رو تو کریستال خارجی گذاشتم الان پروگرمر پیدا نمیکنه چیکاااااااااا کنم؟؟؟
پاسخ
توی سایت هست جستجو کن
در دریای طوفانی باخدابودن بهتر از ناخدا بودن است
پاسخ
پروگرامر چیو پیدا نمیکنه؟؟
پاسخ
سلام من سوال شما رو کامل متوجه نشدم -اما اگرفیوزبیتها روی کریستال خارجی تنظیم باشد وبین 2پایهX1وX2میکرو هنگام پروگرام کردن کریستال نباشد پروگرامر ایسی رو نمیشناسه وباید یک کریستال بین2پایه x1وx2 میکرو قرارگیرد
پاسخ
(8 تير 1392، 09:37 عصر)farshid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من سوال شما رو کامل متوجه نشدم -اما اگرفیوزبیتها روی کریستال خارجی تنظیم باشد وبین 2پایهX1وX2میکرو هنگام پروگرام کردن کریستال نباشد پروگرامر ایسی رو نمیشناسه وباید یک کریستال بین2پایه x1وx2 میکرو قرارگیرد

کی گفته؟؟ کدوم پروگرامر اینجوریه؟!
من شبانه روز دارم میکروهایی که اشتباه فیوزبیتش تغییر کرده رو پروگرام میکنم و پروگرامر معمولیم اونا رو میشناسه

شاید منظورت پروگرامرهای isp باشه. آره؟
پاسخ
(10 تير 1392، 12:01 عصر)Tesla نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(8 تير 1392، 09:37 عصر)farshid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی گفته؟؟ کدوم پروگرامر اینجوریه؟!
من شبانه روز دارم میکروهایی که اشتباه فیوزبیتش تغییر کرده رو پروگرام میکنم و پروگرامر معمولیم اونا رو میشناسه

شاید منظورت پروگرامرهای isp باشه. آره؟
پروگرامر شما اسیلاتور داره
در دریای طوفانی باخدابودن بهتر از ناخدا بودن است
پاسخ
سلام
اگه ديگه پر وگرامرتون اي سي رو نميسناسه مي تونيد اين وسيله را بسازيد تا ميكرو تون رو ريست كنه. ( بر ميگردونه به تنظيمات كارخونه !!! )
اين هم لينك
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منبع :www.felezyab.persiaiblog.ir
پاسخ
ممنون نه لازم به ساخت چیزی نیس با پروگرم کردن یه ایسی دگه و وصل کردن یه پورت ان به قسمت کریستال ایسی ایسی زنده میشه خیلی راحت
پاسخ
(26 تير 1392، 02:43 عصر)amirhossain1995 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اگه ديگه پر وگرامرتون اي سي رو نميسناسه مي تونيد اين وسيله را بسازيد تا ميكرو تون رو ريست كنه. ( بر ميگردونه به تنظيمات كارخونه !!! )
اين هم لينك
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منبع :www.felezyab.persiaiblog.ir

ممنونم اما ما همین مدار رو توی سایت داریم .

نقل قول: ممنون نه لازم به ساخت چیزی نیس با پروگرم کردن یه ایسی دگه و وصل کردن یه پورت ان به قسمت کریستال ایسی ایسی زنده میشه خیلی راحت

روی همون پروگرام روی Xtal1 XTAL2 یه کریستال ساعت بذار اگه نشد یه خازن کم ظرفیت بذار بین X1 و زمین

اگه درست نشد بگو برات یک مداری قرار بدم البته باید بگردم پیداش کنم

با میکرو یک فرکانس میسازید و میدید به میکرو معیوب و دوباره فیوز بیتش رو تغییر میدید
آدم تا چیزی رو به کسی یاد نده خودش یاد نمیگیره !
پاسخ
مهندس من با این کارمو راه انداختم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: