با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کار با EEPROM
با سلام
از یکی از اساتید فن می خواهش می کنم یه آموزش کامل درباره EEPROm در avr بده من می خوام یک متغیر رو ذخبره کنم و بعد استفاده کنم
وقتی نتونی از دشمنات پیش دوستات حرفی بزنی وقت رفتنه...
پاسخ
(26 اسفند 1391، 05:10 عصر)yaser1373 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
از یکی از اساتید فن می خواهش می کنم یه آموزش کامل درباره EEPROm در avr بده من می خوام یک متغیر رو ذخبره کنم و بعد استفاده کنم
با چه زبان برنامه نویسی دوست عزیز ؟
پاسخ
(27 اسفند 1391، 12:40 صبح)Pixar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26 اسفند 1391، 05:10 عصر)yaser1373 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
C
پاسخ
(27 اسفند 1391، 01:07 صبح)yaser1373 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27 اسفند 1391، 12:40 صبح)Pixar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
C
یعنی کسی نیست جواب بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدهAngry@:@؟؟؟؟
پاسخ
(29 اسفند 1391، 01:37 صبح)yaser1373 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی کسی نیست جواب بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدهAngry@:@؟؟؟؟

سلام یاسر عزیز :

بابت تأخیر پیش اومده پوزش میخوام . راستش یکسری توضیحات میخواستم در این مورد درخواستی شما قرار بدم . اما چون فرصت تایپ کردنشو نداشتم ، ترجیح دادم مطالب مربوط به یکی از کاربران عزیز ( اسمشونو یادم رفته ! ) در انجمن wle رو که قبلا" توی سیستمم داشتم براتون بصورت PDF قرار بدم . امیدوارم توضیحات ایشون برای آشنایی شما با EEPROM داخلی میکرو کافی باشه . اما در عین حال اگه بازهم سؤالی داشتید مطرح کنید .

ولی لازم میدونم یه توضیحی در مورد استفاده از EEPROM‌ داخلی میکرو بدم :

به شما پیشنهاد میکنم حتی الامکان سعی کنید در پروژه هاتون ، از eeprom های خارجی استفاده کنید . درسته که باعث افزایش قطعات سخت افزارتون میشه ، اما مزایایی هم دارند . اولا" از پایداری بهتری برخوردارند و ثانیا" با آسیب دیدن احتمالی میکرو ، اطلاعاتتون از بین نمیره . ضمن اینکه اگه اشتباها" موقع پاک کردن حافظهء میکرو ، eeprom داخلی اونو هم پاک کنی ، مشکلی برای اطلاعات حیاتی بوجود نمیاد ...

اینها همه پیشنهادهایی بودن که براساس تجربه عرض کردم ...

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   how to work with internal EEPROM.pdf (اندازه: 426.89 KB / تعداد دفعات دریافت: 134)
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: