با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پروژه کمک فوری
Lightbulb 
دوستان سلام
برای شمارش دور موتور تو نت خیلی گشتم
اما همه بدست آوردن rpm رو مطرح می کردن

من فقط میخواستم تعداد پالسها رو بشمارم طوری که به ازای هر پالس, پورت مربوطه در خروجی میکرو روشن بشه.و تو سرعتهای بالا هم به خوبی عمل کنه
از دستور :Config Timer1 = Counter , Edge = Rising خواستم استفاده کنم
در ضمن میخواستم با اولین پالس دریافتی به یک لیبل پرش بشه و چنتا دستور ساده رو اجرا کنه و بعد پالس دوم تا ....شمارش کنه
میشه کمکم کنید
ممنون
پاسخ
با سلام خدمت شما کاربر گرامی Dh
لطفا به قوانین ارسال مطلب در انجمن دقت نمایید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا بیشتر توضیح دهید یعنی مثلا از چه زبان برنامه نویسی استفاده می کنید و...
پاسخ
(28 آبان 1394، 11:56 عصر)mehdi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت شما کاربر گرامی Dh
لطفا به قوانین ارسال مطلب در انجمن دقت نمایید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا بیشتر توضیح دهید یعنی مثلا از چه زبان برنامه نویسی استفاده می کنید و...

بله حق با شماست .قوانین رو نخونده بودم.

زبان بیسیک
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: