با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پروژه راه اندازی ماژول WIFI Modules HLK-RM04
شما باید یک مقدار شبکه بلد باشید ابتدا ماژول را به شبکه داخلی(مودم ایدی آیس ال)وصل شه ایپی ماژول رو باید فوروارد کنی رو مودم که بسته به شبکه داخلی فرق میکنه بعد باید یه ایپی استاتیک بگیری از is pخودت تا وقتی خواستی به ماژول وصل شی بتونی من اپلیکیشن مو بایل ندارم امایکی ساختم برای ویندوز آگه خواستی بگو یادت بدم چکار باید بکنی
موفق باشی
پاسخ
از لطفتون ممنونم.شبکه که بلد نیستم اما از وقتی که با این ماژول درگیرم یه چیزایی مطالعه کردم.اما ابدا کافی نیست شبکه هم که خودتون میدونید هرچی میخونی بیشتر نمیدونی .هدفم استفاده مستقل از این ماژول هست به عبارتی ارتباط بین ماژول و گوشی( بدون استفاده از وب سرور - نت - مودم و .... ) به این صورت که دیتای ارسالی از گوشی به ماژول رو بتونم تو پینهای rx/txماژول دریافت کنم مثل ماژول hc05.هدف نهایی ارتباط وایرلس با یک عدد میکروکنترولر از طریق wifiهست. اکثر کاربردهای این نوع ماژولها توی نت از نوع serial to wifi هست و خیلی جزئی از نوع wifi to serial که من همین نوع دومش رو نیاز دارم.مشکل اصلیم نداشتن اطلاعات مورد نیاز تو ضمینه شبکه هست حالا اگر این کار شدنیه دوستانی که براشون مقدور از راهناییهاشون استفاده کنم
پاسخ
امکان نیست بدون مودم اینترنت وقتی مودم به شبکه اینترنت یا خانگی وصل نیست چگونه میخوای بهش دسترسی داشته باشی آگه بخوان من هر دو حالت خارج از خانه و داخل رو رایگان بهت یاد میدم اگر بخواهی با گوشی موبایل بعد از اینکه با نسخه ویندوز کار کردی
پاسخ
شما فرض بفرمایید 20 عدد رله را به میکروکنترولری وصل کرده ایم و میخواهیم این رله ها را توسطWIFI گوشی موبایل کنترول کنیم.برای این کار به غیر از APP نصبی در گوشی نیاز به استفاده از ماژول WIFI موجود در بازار هستیم حالا میتوانیم این رله ها را هم از طریق اینترنت (اینترنت اشیائ) کنترول کنیم(مدل اول) و هم بدون استفاده از اینترنت بصورت ACCESS POINT( مثل کنترول رله از طریق بلوتوث)(مدل دوم).حالا من میخوام از مدل دوم یا به عبارتی کنترول تجهیزات از طریق WIFI تحت اندروید بدن استفاده از نت استفاده کنم.حالا حوضه عملکرد این ارتباط با توجه به اینکه از نت استفاده نمیکنیم در حدود ده بیست متر بیشت نمیشه و این برای من مشکلی پیش نمیاره
پاسخ
میتوانید یک دیاگرام از چیزی که میخواهی بزاری
پاسخ
دوستان مراقب باشید ماژولتون نسوزه همیشه خونسرد باشید
بدبختانه این شتری هستش که جلوی در هر خونه ای میشینه
انشالله مراسم کفن دفع دعوت میشین WleFacepalm Sad WleFacepalm Sad   

İmage İmage
پاسخ
(24 شهريور 1394، 01:26 صبح)solat نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتوانید یک دیاگرام از چیزی که میخواهی بزاری

از لطف دوستان ممنونم.تقریبا حلش کردم.
پاسخ
(25 شهريور 1394، 11:24 عصر)leader1978 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از لطف دوستان ممنونم.تقریبا حلش کردم.

داداش این تحقیقاتتو بزار رو سایت ممنون میشیم
عکسی بزار - چکار کردی نکردی ---
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: