با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پروژه راه اندازی ماژول WIFI Modules HLK-RM04
پروژه کارشناسی منم استفاده از همین ماژوله
خیییلی راحته باهاش کار کردن
تا الان هیچ مشکلی نداشتم
ولی الان من یه سوالی دارم
خروجی سریال, پروتکل UART هستش یا RS232 ؟؟؟
پاسخ
سلام
نقل قول: ولی الان من یه سوالی دارم

مگه تو خود توضیحات ننوشته uart ؟؟
Exclamation
پاسخ
آره UART هست.
برای RS232 نیاز به مبدل داریم. مثل max232.
پاسخ
(13 مرداد 1394، 11:39 صبح)beneslami نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروژه کارشناسی منم استفاده از همین ماژوله
خیییلی راحته باهاش کار کردن
تا الان هیچ مشکلی نداشتم
ولی الان من یه سوالی دارم

سلام مهندس شما که اینو کار کردی در راه خدا یه آموزش کوتاه و یه مثال تصویری ساده درست کن بزار اینجا ماهم یاد بگیریم و استفاده کنیم.
ممنون میشیم اگه کمک کنی ... اگه خواستی مطلبی بزاری لطفا کامل و واضح باشه تا راحت بشه استفاده کرد. WleLaugh
مهندس از هر دستی بدی از همون دست چند برابرشو پس میگیری... این یه قانونه... WleSmile
ممنون
پاسخ
این user manual ماژول هست که خوب توضیح داده
[url=دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]hlk-rm04-user-manual[/url]
کافیه تنظیمات ماژولتون رو از طریق متصل شدن به ماژول از طریق wifi انجام بدین.
بعد مثلا پورت سریال رو که به میکرو وصل کردین، فقط کافیه برنامه میکرو رو بنویسین. البته حواستون باشه که پین های I/O ماژول با 3.3 ولت کار میکنه و میکرو عمدتا 5 ولته. پس تنظیمات الکترونیکی لازم رو انجام بدین که به ماژول آسیب وارد نشه.
یک app اندروید هم هست که اگه روی گوشیتون نصب کنین، خیلی راحت میشه این ماژول رو واسطه میکرو و موبایل قرار داد. فایلش رو پیوست کردم.
امیدوارم این توضیحات به دردتون بخوره.

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   网络调试助手(安卓手机版).rar (اندازه: 292.92 KB / تعداد دفعات دریافت: 51)
پاسخ
ببینید اصل ماژول اون کوچیکه هست و اون برد مادر که میبینید در راه اندازی اولیه کاربرد داره که روی برد برد میتونید پیاده کنید برای راه اندازی نیاز به اپی دارید که تنظیمات و تر مینال و غیره رو داره و اون دوستی که عرض کردن اپ اندروید داره در واقع اون اپ تایید شرکت اصلی نیست من لینک رو در پست بعدی مزارم که نرم افزار رو دانلود کنید خرو جی این برد uart هست در بعضی مدل های 2تا در بعضی مدل های یکی با نرم افزار به صورت ایپی استایتیک به ماژول متصل با کابل شبکه با نرم افزار ول وتنضیمات رو انجام میدید این ماژول بر خلا ماژول های مشابه ات کامند نداره و مستقیم از طریق رابط گرافیکی تنظیم میشه من حالا تر مینا تنظیم ات را با لب ویو درست میکنخم و در اختیار قرایر میدم که مشکل دار نشوید
پاسخ
سلام مهندس سلطان خسته نباشی خوش اومدی
---  دوست من این ماژول HLK-RM04که  قبل استفاده کردید
میشه با ماژول  ESP8266 تفاوت

بصورت تصویری با ماژول  HLK توضیحات تجربیاته خودتون میدید با تشکر

یا اگه امکانش هستش ( فقط اموزش HLK در این تایپیک قرار بدید بزارید موضوع WIFI در موضوعات مختلف پخش نشود ) هدفش گم نشه ممنون میشم

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   آموزش ATCOMMENT ESP8266 WIFI .pdf (اندازه: 125.56 KB / تعداد دفعات دریافت: 38)
.pdf   آموزش راه اندازی ماژول ESP8266 WIFI الکترولب.pdf (اندازه: 1.37 MB / تعداد دفعات دریافت: 32)
پاسخ
(31 مرداد 1394، 04:33 عصر)solat نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون دوستی که عرض کردن اپ اندروید داره در واقع اون اپ تایید شرکت اصلی نیست

درست است دوست عزیز. بنده عرض نکردم که اپ برای تنظیمات ماژول هست، بلکه این اپ برای ارتباط بین یک client و server است، نه صرفا این ماژول. برای تنظیمات، از طریق کامپیوتر یا موبایل به شبکه ماژول متصل شده و از آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وارد تنظیمات شدم.
برای تنظیمات سریال هم از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کردم.
منتظر اپی که فرمودید هستم.
پاسخ
محض رضای خدا یکی بگه چطوری با ماژولهای ESP8266 یا RM04 میشه از طریق گوشی متصل به ماژول دیتا به میکرو انتقال داد.به عبارتی گوشی ماژول را جستجو کرده و بعد از وصل شدن به ماژول از طریق اپلیکیشن بتوان از گوشی به میکرو(از طریق پینهای RX TX ماژول) دیتا انتقال داد.
پاسخ
سلام یکی از دوستان من به نام roboman

ایمیل زده به شرکت سازنده و اون این جواب و کانفیگ رو فرستاد
من هنوز تست نکردم

ماژول من سوخته تا پول جیبی هام جوربشه یکم طول میکشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: