با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پروژه راه اندازی ماژول WIFI Modules HLK-RM04
Star 
با سلام به دوستان مهندس خوبم

من یک مدتی این ماژول تهیه کردم همراه با برد راه اندازی  بصورت تصویر زیر

حالا میخوام راهش بندازم  کسی باهاش کار کرده

İmage
پاسخ
سلام
چی هستش؟
ماژول GSMهستش؟
پاسخ
سلام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوبید

گلم این ماژول برای ارتباط با  wifi سیستم دیگه و ارتباط میکرو بصورت سریال با این ماژول

برای اینکه براتون قابل درک بهتر باشه برو به لینک زیر کلیک کن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  aa.jpg]
پاسخ
من ول کن این پروژه نیستم هم چنان بصورت نامرئی این تایپیک بدون مشتری میماند WleGiggle WleWink
پاسخ
(6 خرداد 1394، 01:49 صبح)sogolam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ول کن این پروژه نیستم هم چنان بصورت نامرئی این تایپیک بدون مشتری میماند WleGiggle WleWink

سلام
من دنبال یه همچین ماژولی هستم
data sheet ازش داری؟
Exclamation
پاسخ
سلام دوست من این لینک زیر کلیک کن

&s=n&o=asc]
 کلیک کن تا کل اطلاعات مورد علاقه خودت دریافت کنی

پاسخ
(14 تير 1394، 06:38 عصر)sogolam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست من این لینک زیر کلیک کن

&s=n&o=asc]
 کلیک کن تا کل اطلاعات مورد علاقه خودت دریافت کنی
ممنون . . .
خلاصه خوبی گفته بود ولی نحوه استفاده یا data sheet نبود . . .
پاسخ
سلام
عزیزم
 ببین این فایل pdf  نگاه کن که دستورات  at comment از ماژول هستش  که بصورت سریال
هستش

برای تست اول سعی کن با مبدل یو اس بی به پورت کام کار کنی

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   HLK-WIFI-M04User Manual.pdf (اندازه: 1.24 MB / تعداد دفعات دریافت: 91)
پاسخ
سلام. من با این ماژول میکرو رو با ارتباط سریال و گوشی همراه رو با wifi به هم مرتبط کردم و اطلاعات رد و بدل کردم.
پاسخ
app ای که توی گوشی باهاش کار کردم network debug assistant بود.
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: