با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پروژه تابلو روان با قابلیت اتصال به کامپیوتر - به زودی...
(6 شهريور 1394، 12:18 عصر)سیامک یعقوبی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Wlelove هادی جون معمولا نوشته ها طولانی هست. Wlelove

سیامک جان مرسی از جوابت،

ولی بهم بگین چقدر، البته فکر نکنم کسی بیاد یه متن مثلا 4-3 خطی بنویسه چون کسی نمیاد بخونه و یا اگه اول جمله رو ندیده باشه باید منتظر باشه تا جمله تموم بشه و موقع شروع مجدد شروع به خوندن کنه.

دلیل اینکه من این سوالو پرسیدم اینه که هم حافظه میکروکنترلر محدوده و هم اینکه در هر لحظه تعداد بایتی که میشه با USB فرستاد محدوده. این هم دست آدمو میبنده.

واسه همین خواستم بدونم اگه شماها بخوایید از این استفاده کنین معمولا به چند کاراکتر نیاز دارین و یا اینطوری بپرسم جمله های چند کاراکتری مینویسین؟
support.wle.ir
پاسخ
(6 شهريور 1394، 01:00 عصر)هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(6 شهريور 1394، 12:18 عصر)سیامک یعقوبی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Wlelove هادی جون معمولا نوشته ها طولانی هست. Wlelove

سیامک جان مرسی از جوابت،

ولی بهم بگین چقدر، البته فکر نکنم کسی بیاد یه متن مثلا 4-3 خطی بنویسه چون کسی نمیاد بخونه و یا اگه اول جمله رو ندیده باشه باید منتظر باشه تا جمله تموم بشه و موقع شروع مجدد شروع به خوندن کنه.

دلیل اینکه من این سوالو پرسیدم اینه که هم حافظه میکروکنترلر محدوده و هم اینکه در هر لحظه تعداد بایتی که میشه با USB فرستاد محدوده. این هم دست آدمو میبنده.

واسه همین خواستم بدونم اگه شماها بخوایید از این استفاده کنین معمولا به چند کاراکتر نیاز دارین و یا اینطوری بپرسم جمله های چند کاراکتری مینویسین؟
راستش ما تو lcd های کاراکتری میگیم مثلا2*16 یعنی در هر کاراکتر یک حرف یا یک عدد میشه نشون داد ولی راستش تابلوروان ساختم ولی نمی دونم مثلا
SIAMAK YAGHUBI توی تابلوروان اگه بخوایم نشون بدیم چند کاراکتر میشه؟
          چو عاشق می‌شدم گفتم که بردم گوهر مقصود  ندانستم که این دریا چه موج خون فشان دارد 

پاسخ
(6 شهريور 1394، 01:49 عصر)سیامک یعقوبی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستش ما تو lcd های کاراکتری میگیم مثلا2*16 یعنی در هر کاراکتر یک حرف یا یک عدد میشه نشون داد ولی راستش تابلوروان ساختم ولی نمی دونم مثلا

خب میشه 14 کاراکتر WleThinking
support.wle.ir
پاسخ
(6 شهريور 1394، 01:56 عصر)هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(6 شهريور 1394، 01:49 عصر)سیامک یعقوبی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب میشه 14 کاراکتر WleThinking

ایول فهمیدم چه طوری!
          چو عاشق می‌شدم گفتم که بردم گوهر مقصود  ندانستم که این دریا چه موج خون فشان دارد 

پاسخ
(6 شهريور 1394، 02:06 عصر)سیامک یعقوبی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایول فهمیدم چه طوری!

خب، جواب؟
support.wle.ir
پاسخ
(6 شهريور 1394، 03:08 عصر)هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(6 شهريور 1394، 02:06 عصر)سیامک یعقوبی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایول فهمیدم چه طوری!

خب، جواب؟
نهایتاٌ 40 کاراکتر از نظر من کافی هست.

پاسخ

قابلیت تنظیم سرعت هم اضافه شد

İmage

منتظر نظرات هستم

Wlelove
support.wle.ir
پاسخ
اگه به نرم افزار قدرت بزرگ و کوچیک کردن هم داده بشه خیلی بهتر میشه
البته فکر نکنم به این راحتی ها بشه ، چون تعداد led های که روشن میشن ، تغییر میکنه
Shy
پاسخ

اگه منظورتون اندازه فونت کاراکترهاس میشه، کار سختی هم نیست فقط یکم حوصله میخواد.

اندازه و شکل کاراکترها دست خودمونه.

برای مثال:

İmage
İmage
İmage
İmage

WleCool
support.wle.ir
پاسخ
درسته ولی منظورم در هنگام کار بود
مگه نرم افزار به طور دائم به میکرو وصل نیست ، پس یه جمله ثابت قرار نیست نمایش داده بشه . . .
البته فکر کنم منظورتون این بود که حداکثر میزان بزرگی و کوچکی همه حروف را برای میکرو تعریف کنیم و مثلا 3 حالت ثابت (کوچک - متوسط - بزرگ) براش قرار بدیم
.
.
.
الان نمیدونم چرا یه حسی به من گفت که انگار اشتباه متوجه موضوع شدم !!!
Bw
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: