با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پروژه التراسونیک با مگا8
سلام حیلی عذر میخوام من واقعا تشکر میکنم از اینکه جواب دادین اما منظورم از اینکه دو ماه دیگه میام اینه که اینقدر باید منتظر بمونم تا یکی بخواد این پروژه رو بسازه تا با هم بتونیم مشورت کنیم قصد جسارت به شما و سایت بسیار خوبتونو نداشتم.به هر حال عذر میخوام اگه بد برداشت شد.
پاسخ
سلام به همگی
ببخشید من میخوام با سنسور الترا سونیک کار کنم 1- سنسورای الترا سونیک دو  پایه دارن هر کدوم برا چی هستند ؟
2- دوستمون گفت پالس 40 کیلو هرتز بسازیم بهش بدیم سنسور T فعال میشه خب اگه اینو با میکرو بسازیم و اون مدارای  ب اون بزرگیو نسازیم جواب میده؟؟
کارم لنگه برا چندتا پروزه لازمش دارم رو هر پروژه هم حدود 10 12 تا از این سنسورا لازم دارم دنبال یه مدار ساده ام با میکرو های atmega 8 که ارزونترم در میاد
پاسخ
میکرو به تنهایی نمیتونه این دامنه فرکانس رو بسازه باید با استفاده از اون مدار که فکرم نمی کنم بزرگ باشه تقویتش کنی منظورتونو از سوال اول ندونستم که هر کدام برا چیه :s مگه سنسرر تک پایه هم داریم ؟ :D
پاسخ
گفتم سنسور هاش هر کدوم دو پایه داره پرسیدم برا چیه هر هکدومش
مدارشو داری که 40 khzرو بسازه ترجیحا اسون باشه من یه مبتدیم تو الکترونیک مهندسی نرم افزار خوندم

یه مدار ساده میخوام برا استفاده از سنسور التراسونیک
پاسخ
(9 شهريور 1392، 12:22 عصر)aftabshab نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتم سنسور هاش هر کدوم دو پایه داره پرسیدم برا چیه هر هکدومش
مدارشو داری که 40 khzرو بسازه ترجیحا اسون باشه من یه مبتدیم تو الکترونیک مهندسی نرم افزار خوندم

یه مدار ساده میخوام برا استفاده از سنسور التراسونیک
دوست عزیز به اددس زیر سر بزن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از هر کدوم که کوچیکتره استفاده کن . مدار فرستنده و گیرنشونو بردار . با یک lm324 میتونی به راحتی این کار رو انجام بدی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
سلام ببخشید چرا این atmega 8 رو نمیتونم پروگرمش کنم با این برنامه که تو سایت بودprogisp172 باید چکار کنم
پاسخ
سلام
دوست عزیز progisp یه نرم افزاری هستش برا پروگرم کردن میکرو که مخصوص پروگرمرهای usb  هستش
حالا شما مشکلت کجاست که نمیتونی mega8 رو پروگرم کنی ؟ نرم افزار و پروگرامرت چیه؟

این روزها من خدای سکوت شده ام خفقان گرفته ام تاآرامش اهالی دنیا خط خطی نشود...
اینجا زمین است رسم آدمهایش عجیب است
اینجا گم که میشوی بجای اینکه دنبالت بگردنند فراموشت میکنند.........:(:(
پاسخ
[bilgi]از نمونه ای که برات ضمیمه کردم استفاده کن . این برنامه برای پروگرامر های usbasb جواب میده[/bilgi]

[button=http://wle.ir/up/do.php?id=51]download ProgISP v1.72[/button]
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: