با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پروژه التراسونیک با مگا8
سر سنسور فرستنده ولتاژ داره.
چه جوری مطمئن بشم؟؟؟
پاسخ
(16 فروردين 1392، 01:23 عصر)morteza1372 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سر سنسور فرستنده ولتاژ داره.
چه جوری مطمئن بشم؟؟؟
سنسورو اشتباه یا برعکس جا نزدی ؟ ( مثلا" فرستنده رو بجای گیرنده گذاشته باشی !)
پاسخ
از اون جهت که مطمئنم.
ممکنه برنامه مشکل داشته باشه؟؟؟یعنی مستقیما میتونم پایه ای که طبق شماتیک به میکرو وصل شده رو 1 کنم؟؟؟
پاسخ
(16 فروردين 1392، 01:35 عصر)morteza1372 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از اون جهت که مطمئنم.
ممکنه برنامه مشکل داشته باشه؟؟؟یعنی مستقیما میتونم پایه ای که طبق شماتیک به میکرو وصل شده رو 1 کنم؟؟؟
آره ... مشکلی از اون بابت نیست . چون عمل تبدیل یا پروتکلی وجود نداره که بخواد تحت تأثیر قرار بگیره و مشکل ایجاد کنه .

باید بیشتر بررسی بشه . اگه عجله نداری بذار با دقت و حوصله بریم جلو ... تو فعلا" از سخت افزار کاملا" مطمئن شو و بررسیش کن تا من ببینم میتونم یه تجزیه و تحلیل روی برنامه هاش داشته باشم .
پاسخ
باشه پس من یه بار دیگه مدار رو چک میکنم خبر میدم.ولی فکر نکنم مشکلی داشته باشه!!!!!
پاسخ
(11 فروردين 1392، 03:26 عصر)kamran0080 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز اون پروِژه که فرمودید برنامش مال 32 هست من کتابشو و سی دیشو دارم
اگه مایل باشید همین جا ضمیمه کنم

سلام لطفا ضمیمه کنید. یا به ایمیل hosein5796@gmail.com
پاسخ
سلام خسته نباشید منم این مدارو ساختم ولی متاسفانه not recived مینویسه بعضی وقت ها هم که یه فاصله میده که اصلا درست نیست . دما رو هم یه دمای اشتباه میده که اکثرا منفیه . حالا میخوام بدونم اشکال از برنمه هست یا سخت افزاریه؟لطفه کمک خیلی واجبه!!
پاسخ
(11 ارديبهشت 1392، 09:47 عصر)farshid69 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خسته نباشید منم این مدارو ساختم ولی متاسفانه not recived مینویسه بعضی وقت ها هم که یه فاصله میده که اصلا درست نیست . دما رو هم یه دمای اشتباه میده که اکثرا منفیه . حالا میخوام بدونم اشکال از برنمه هست یا سخت افزاریه؟لطفه کمک خیلی واجبه!!
سلام به شما :

بقیهء دوستان باید پاسخ بدن ... من دیگه روی اون کار نمیکنم . چون هم فرصتشو ندارم و هم سخت افزار مورد نیازشو برای تست ...
پاسخ
ممنون پس من یکی دو ماه دیگه میام ببینم کسی جواب دلده یا نه.تشکر!!!
پاسخ
(12 ارديبهشت 1392، 07:12 عصر)farshid69 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون پس من یکی دو ماه دیگه میام ببینم کسی جواب دلده یا نه.تشکر!!!
شما که کلا" 2 تا ارسال تو این انجمن بیشتر نداشتید ...!
مگه پاسخ پست قبلی تونو چند ماه بعد دریافت کردید که اینطور عنوان میکنید دوست عزیز !؟

البته شما حق دارید ... گاهی وقتها ، سرعت عمل بیش از اندازه مدیران یک انجمن در راهنمایی کردن یا پاسخگویی به مشکلات کاربران ، باعث افزایش سطح توقعات میشه ...
حالا که توی همون روز پاسخ دادم تا حداقل متوجه بشید که به پست ارسالی شما توجه شده ، اینطور شاکی هستید . شاید بهتر بود بنده اصلا" هیچ توجهی به مطلب شما نمیکردم ...

من اگه جای شما بودم ، بجای 2 ماه صبر کردن ، خودم همت به خرج میدادم و برنامه شو با سعی و تلاش مینوشتم ...
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: