با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پروژه اتصال AVR به ماژول NRF24L01 کد نویسی بیسیک
Star 
سلام دوستان من خسته نباشید من
دارم به زبان بیسیک این ماژول NRF24L01 راه اندازی کنم تا حالا هر چه اینور کردم آن ور کردم به نتیجه نرسیدم

کسی از مهندسین هستن ... کمک کنه

اقا هادی  ، کامران ، PIXAR ، بابابرقی ، حسام مغربی با این ماژول کار کردید ؟ با بیسیک راه اندازی کردید ؟

این تست منه که یک هفته ور رفته ریخت غیافش اینطوری شده

İmage
این فایل هایی هستن که من داشتم تست میکردم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکات رعایت که من انجام دادم

WleWink 1 از کریستال خارجی 12 مگاهرتز کار کردم
WleGiggle 2 فیوز بیت ها با دقت انجام دادم
3 WleThinking اگر با کریستال خارجی پروگرم میکردم بعد اتمام پروگرم اگر کریستال از مدار برمیداشتم میکرو کار نمیکرد-- نتیجه میگیرم که درست کریستال خارجی پروگرم کردم
4 WleSweating تغذیه میکرو 5 ولت و تغذیه ماژول 3.3 ولت انجام دادم
5 WleSealed سعی کردم بیشتر اتصالات با لحیم کاری پیش برم
6 Wlewasn't خروجی تونستم با هایپرترمینال ارتباط درست برقرار کنم
7 WleLaugh پایه 4 ماژول که به نام CSN اگر به صورت دستی به +3.3 ولت وصل کنم یعنی فرستند
WleCool   اگر CNSکه به زمین متصل کنم به عنوان گیرنده ارتباط برقرار میشه
Big Grin بادرید هم 9600 تست کردم
  10    Cd بادرید 19200 تست کردم

پاسخ
سلام .
ممنون از شما
 همین پروژه یا مشابه این رو به زبان c (کدویژن) ندارید ؟
پاسخ
(22 بهمن 1394، 02:29 عصر)Plastic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .
ممنون از شما
 همین پروژه یا مشابه این رو به زبان c (کدویژن) ندارید ؟

سلام مهندس من
این پروژه با سی که فراوانه حتی کتابخانه این پروژه با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انجام شده

شما یکی سری به  این سایت سر بزنید
نقل قول: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: