با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاسخ : مشکل در شناختن برد آردینو نانو توسط کامپیوتر

سلام دوستان من برد آردینو نانو خریدم از سایت wle
اما وصل کردم به کامپیوتر ولی نمیشناسه
درایورشو از کجا پیدا کنم؟
نمیدونم از چه نوع هست درایورش و دوتا عکس میزارم تا نگا کنین و کمک کنین
ممنون

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   New Folder.rar (اندازه: 16.4 KB / تعداد دفعات دریافت: 11)
پاسخ
مشکلت حل شده یا نه؟ من الان این تاپیک رو دیدم
پاسخ
سلام
منم مشکل Upload روی برد دارم وقتی می خوام برنامه را روی برد آپلوآد کنم اخطار میده
تمامی تنظیماتم انجام دادم  از لحاظ سخت افزاریم میشناسه ولی روی برد برنامه آپ نمی کنه
میشه راهنماییم کنید ممنون

پاسخ
(30 ارديبهشت 1394، 10:24 صبح)parsafar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من برد آردینو نانو خریدم از سایت wle
اما وصل کردم به کامپیوتر ولی نمیشناسه
درایورشو از کجا پیدا کنم؟
نمیدونم از چه نوع هست درایورش و دوتا عکس میزارم تا نگا کنین و کمک کنین
ممنون

سلام Dh
زیر آردوینو نانو یک IC هست که مدل USB به Serial هست(همون که 16 تا پایه داره). ببین روی اون چی نوشته شده.

(22 آبان 1394، 01:02 صبح)omid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
منم مشکل Upload روی برد دارم وقتی می خوام برنامه را روی برد آپلوآد کنم اخطار میده
تمامی تنظیماتم انجام دادم از لحاظ سخت افزاریم میشناسه ولی روی برد برنامه آپ نمی کنه
میشه راهنماییم کنید ممنون

سلام Dh
لطفا از اخطاری که می دهد یک تصویر قرار دهید.
از چه نوع آردوینویی استفاده می کند؟
لطفا از Device Manager سیستم عامل یک تصویر قرار دهید.
پاسخ
سلام به این لین برو شاید مشکلت حل شد .
منم به این مشکل خوردم و مطرحش کردم و حل شد
صفحات 12 و 13 و 14 را بخون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
نقل قول: سلام [تصویر:  dh.gif] 
زیر آردوینو نانو یک IC هست که مدل USB به Serial هست(همون که 16 تا پایه داره). ببین روی اون چی نوشته شده.
سلام مهدی جان مشخصات و تصویرشا واست ارسال می کنم
28 پایه داره FTDI 1403-c cn480661 FT232RL
توی تصویر پایینم توی دیوایس ها به نام FT232RL میشناستش 
نقل قول: سلام [تصویر:  dh.gif] 
لطفا از اخطاری که می دهد یک تصویر قرار دهید.
از چه نوع آردوینویی استفاده می کند؟
لطفا از Device Manager سیستم عامل یک تصویر قرار دهید.
İmage

İmage
İmage
مدلش آردونیو نانو ورژن 3
نقل قول: سلام به این لین برو شاید مشکلت حل شد .
منم به این مشکل خوردم و مطرحش کردم و حل شد 
صفحات 12 و 13 و 14 را بخون 
محسن جان لینکی که دادی برای من فعال نیست بهش دسترسی ندارم
از تمامی دوستان تشکر می کنم که وقت گذاشتید واسه حل مشکلم مچکر می شم راهنماییم کنید

پاسخ
سلام آقا امید. Dh
İmage

روی اون گزینه ای که زرد رنگ کردم کلیک کن تا زیر فهرست اون باز بشه و ازش یک تصویر بزار
پاسخ
İmage
سلام مهدی جون
وقتی آردینو رو وصل می کنم COM4 میاد توی نرم افزارم همین پورت انتخاب کردم
فکر می کنم درایور آردونیو که نصب کردم درست نصب نشده باشه شما می دونی از کجا باید درایورشو گیر بیارم
توی سایت Wle بود ولی نتونستم ازش استفاده کنم
پاسخ
(25 آبان 1394، 09:08 عصر)omid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مهدی جون
وقتی آردینو رو وصل می کنم COM4 میاد توی نرم افزارم همین پورت انتخاب کردم
فکر می کنم درایور آردونیو که نصب کردم درست نصب نشده باشه شما می دونی از کجا باید درایورشو گیر بیارم
توی سایت Wle بود ولی نتونستم ازش استفاده کنم

سلام آقا امید Dh
این مراحل رو قدم به قدم پیش برو و بعد نتیجه رو اعلام کن(روی یک سیستم عامل یا رایانه دیگر که قبلا در آن درایور آردوینو نصب نشده این کار را انجام بده).
1- ورود به Device Manager سیستم عامل.
2- روی گزینه ی مربوط به آردوینو کلیک راست کن و گزینه ی Update Driver Software… را انتخاب کن.
3- بعد پنجره ای به نام Update Driver Software باز می شود و شما آن جا روی گزینه ی Browse my computer for driver کلیک کن.
4- روی گزینه ی Browse… کلیک کن.
5- حالا برو اون جایی که نرم افزار آردوینو رو نصب کردی و اون جا یک پوشه به نام drivers هست و آن را انتخاب کن(کل پوشه).
به صورت پیش فرض و در صورتی که سیستم عامل در درایو C نصب باشه، مسیر پوشه drivers این جا است:
C:\Program Files\Arduino\drivers

6- گزینه ی Include subfolders رو هم تیک بزن.
7- حالا روی گزینه ی Next کلیک کن.
پاسخ
سلام مهدی جون امتحان کردم نشد 
روی همون سیستمم مراحل طی کردم ولی این پیغامو می ده
من فکر کنم مشکل نصب درایور داره 
یه درایور سالم از کجا گیر بیارم
İmage
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: