با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هدیه روز ولنتاین
اینهم یه هدیه روز ولنتاین برای دوستان

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   v2.rar (اندازه: 455.11 KB / تعداد دفعات دریافت: 181)
.rar   VALENTAIN.rar (اندازه: 1.17 MB / تعداد دفعات دریافت: 255)
پاسخ
سلام
خیلی قشنگ بودShyShy
میشه اندازه های دقیق پی سی بیش همون کادر بنفش رو بگین
اگر براتون امکانش همست برنامش رو بدین
بازم می گم خیلی باحال بودShy
پاسخ
واقعا قشنگ بود دستت درد نکنه Shy
اگه اندازه واقعی pcb رو داشتید . من حتما میسازمش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
فایل پروتل و pdf در اندازه واقعی ضمیمه شد
پاسخ
سلام

من زیاد اطلاعی راجب نوع بستن این مدار ندارم
اصلا نمیدونم با میکرو هست یا چیز دیگه
میشه راهنماییم کنید؟
پاسخ
(18 مرداد 1392، 03:40 عصر)moji66 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

من زیاد اطلاعی راجب نوع بستن این مدار ندارم
اصلا نمیدونم با میکرو هست یا چیز دیگه
میشه راهنماییم کنید؟
سلام . داخل فایلی که ضیمه شده شبیه ساز پروتیوس هست که با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باز میشه

از میکروی اتمگا 48 استفاده شده برای ساختنش .

میتونی فیلم زیر رو دانلود کنی نحوه کار مدار رو نشون داده (البته توی پوشه اول وجود داره)

فایل‌(های) پیوست شده
.3gp   led kalp.3gp (اندازه: 1.18 MB / تعداد دفعات دریافت: 47)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
سلام
من نمیدونم این جا جاشه بگم یا نه. کلا تو دلم بود.
نگه کنید این بنده خدا " VALY1358 " این پروژه رو تو سایت گزاشته و یا بقیه اعضای سایت.
بعد از یکیشون 74 دانلود و از یکی دیگر 138 بار دانلود شده بعد اون وقت 5 تا تشکر شده.
باور کنید قصد بی احترامی به هیچ کس رو ندارم.
ولی حالا شما نگاه کنید اگه این پروژه ها پولی بودند چی ؟
باز هم ببخشید اگه کسی ناراحت شد.
میگم قصد بی احترامی ندارم.شرمنده
میدونم پستم هم بی جا بود.
پاسخ
(18 مرداد 1392، 05:06 عصر)amirhossain1995 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من نمیدونم این جا جاشه بگم یا نه. کلا تو دلم بود.
نگه کنید این بنده خدا " VALY1358 " این پروژه رو تو سایت گزاشته و یا بقیه اعضای سایت.
بعد از یکیشون 74 دانلود و از یکی دیگر 138 بار دانلود شده بعد اون وقت 5 تا تشکر شده.
باور کنید قصد بی احترامی به هیچ کس رو ندارم.
ولی حالا شما نگاه کنید اگه این پروژه ها پولی بودند چی ؟
باز هم ببخشید اگه کسی ناراحت شد.
میگم قصد بی احترامی ندارم.شرمنده
میدونم پستم هم بی جا بود.
سلام امیر حسین جان شما کاملا درست میگید . وقتی تشکر ها زیاد باشه ادم خود به خود انگیزه پیدا می کنه فعالیتشو بیشتر کنه .

روی قالب جدید کار می کنم . به زودی قوانین جدید را وضع می کنیم :D این بند را هم اضافه می کنیم .
تشکر از نظرت .

سال نو همگی مبارک
پاسخ
کاش میشد با اتمگا 8یا32 بود.سورسش نیس؟؟
پاسخ
(18 مرداد 1392، 06:21 عصر)sky_man847 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاش میشد با اتمگا 8یا32 بود.سورسش نیس؟؟
دوست عزیز 48 همون 8 هستش فقط یکم حافظش فرق میکنه و قیمتش پایینتره
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: