با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

نظرسنجی: دوستانی که مورد علاقه این ایده هستند رای بدن خواهشن با دید وسیع تر به این موضوع توجه کنید ؟
موافقم هرماه یک برنامه علمی تحقیاتی بزاریم
موافق این ایده نیستم
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرسنجی مسافرت شهر به شهر برای دریافت جواب
Star 
سلام دوستان

این تایپیک برای این هستش که ای کاش میشد

یک زمان یک مکان بزاریم و بتونیم با هم رو در رو ملاقات حضوری داشته باشیم همراه با پروژه ها و مشکلات پروژه

که هر ماه بصورت توافقی یک زمان بگیم در کجا در چه ساعاتی همدیگرو ببینیم

برای مثال در سایت با گروه مشورت میشه و مشکلات و نظرات گفته میشه زمان مکان معلوم میشه و با نظر اکثریت سرگروه بصورت
اس ام اس میده و زمان و مکان معیین میکنه که تمام دوستان در این تاریخ و در این ساعت و در این شهر همه همدیگرو میبینن

برای یک روز 4 تا 5 ساعت همدیگرو ملاقات میکنیم مشکلاتوموم برطرف میکنیم

---- WleCool برای جلسه های بعدی یک زمان و دوره یک ماه بعدی قرار میزاریم WleLaugh ---

İmage
پاسخ
سلام
افرادی که در این دوره ثبت نام کرده اند از مکان های مختلفی هستند و به این راحتی نمیشه که اون ها رو یک جا جمع کرد.
پاسخ
مهدی جان

قبلا نا اتاق چتی بود که دوستان قرار میزاشتن یک هفته  زودتر زمان و مکان تعیین میکردن و همه دوستان میومدن وملاقات میکردیم

مهندس مهدی تو نباید اینطور تمرکز فکرت به این بزاری که چرا این همه راه دور بریم چرا هزینه بشه - خطرات جاده این مسائل هست

من همه رو قبول دارم ---
اقا مهدی خیلی راحته یک بلیط میگیری به شهر میرسی یک تماس میگیری به سرگروه مکان سوال و یاد میگیری

خوب سرگروه کسی هستش که بچه همان شهر هستش

برای مثال سرگروه کامران محمودزاده در شهر ارومیه تشریف دارن رسیدی زنگ میزنی بهش مکان دقیق ملوم میشه

برای مثال خودم مجتبی محمدزاده در شهر تنکابن مازندران زنگ میکنی هم دوستان دعوت میکنم برای ناهار بعد مشکلات و صحبت ها بررسی میشه
پاسخ
مدیر انجمن مدیر ارشد 

اقا کامران اقا کیا اقا هادی  شما هم تو این تایپیک شرکت کنید نظر بدید

مشکلات و ضعف های این موضوع بگید

خوبی و مزایای این ایده بگید

-------
طرف هدف میزاره - برنامه میریزه - بره شهر تهران خرید کنه برگرده
--------
حالا هدف اینجا خرید نیست =>> برطرف کردن مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری پروژه هستش که کلاس برگزار میکنه
پاسخ
(28 شهريور 1394، 12:13 عصر)mojtaba نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهدی جان

قبلا نا اتاق چتی بود که دوستان قرار میزاشتن یک هفته  زودتر زمان و مکان تعیین میکردن و همه دوستان میومدن وملاقات میکردیم

مهندس مهدی تو نباید اینطور تمرکز فکرت به این بزاری که چرا این همه راه دور بریم چرا هزینه بشه - خطرات جاده این مسائل هست

من همه رو قبول دارم ---
اقا مهدی خیلی راحته یک بلیط میگیری به شهر میرسی یک تماس میگیری به سرگروه مکان سوال و یاد میگیری

خوب سرگروه کسی هستش که بچه همان شهر هستش

برای مثال سرگروه کامران محمودزاده در شهر ارومیه تشریف دارن رسیدی زنگ میزنی بهش مکان دقیق ملوم میشه

برای مثال خودم مجتبی محمدزاده در شهر تنکابن مازندران زنگ میکنی هم دوستان دعوت میکنم برای ناهار بعد مشکلات و صحبت ها بررسی میشه
آقا مجتبی من هم موافقم ولی باید به دردسر های موضوع هم فکر کنید.
مثلا همین تنکابن که شما مثال زدید. چند نفر از این شهر توی دوره شرکت کرده اند؟
پاسخ
از این شهر خودم تنهای تنها شرکت کردم

اقا مهدی شما ساکن کدام شهر هستید؟
پاسخ
خب من هم همین نکته رو در نظر داشتم که ممکنه توی خیلی از شهرها فقط 1 نفر به تنهایی توی دوره شرکت کرده باشه و این ایده شما در این صورت کاربردی نیست.
تازه جایی که می خواهید قرار بگذارید باید یکسری امکانات مثل مولتی متر و منبع تغذیه و هویه و.... داشته باشد.
همچنین شما فرض کنید در یک شهر همه افراد ثبت نام کننده مبتدی باشد! در این صورت باید یک حرفه ای هم باهاشون باشه تا بتونه مشکلات رو حل کند و ممکنه اون حرفه ای توی دوره ثبت نام نکرده باشه.

در کل اگر از همین انجمن برای رفع اشکالات فنی استفاده بشه بهتره چونکه هم برای آینده باقی می ماند و هم تعداد زیادی می توانند به شما کمک کنند.
پاسخ
این هم یک تفریح هستش هم یک گردش علمی

من تاحالا بخاطر پروژه جور باجور توی استان مازندران خیلی رفتم از غرب تا شرق
حتی بخاطر یک پروژه شرهای دور تر از مازندران هم رفتم

توجه کن بخاطر پروژه نه خرید کردن فقط بدست اوردن نتیجه این کارو میکردم و همیشه تاثیر گزار بوده

دوست های جدید دوست های باسواد آشنا تر میشی همیشه رو ب جلو پیش میری همین دوست هما باعث شدن برای هذف زندگی با اشخاص بزرگتر که تولیدی دارن حرف بزنی صبحت کنی مسیر زندگیت بهتر روشن تر کنی

این موضوعات کنار نزار
پاسخ
سلام

به نظر من اگر چند نفری توی یک شهر باشیم میشه ولی اینکه برای یک کلاس بخوای چند ساعت بری یک شهر دیگه ارزش نداره به جای این چند ساعت با طرف از طریق skype صحبت میکنی دیگه.یا گروهی توی skype

من مشهدم اگر کسی هست خبر بده
اول هر کس بگه از چه شهریه!!
پاسخ
سلام دوستان .

به نظر من این کار زیاد جالبی نیستش . همونطورم که می دونید مهندس کامران تا اونجا که مباحث اصلی و پایه ای نیازه رو همشون رو میگن.
خوب دیگه مباحث پایه ای گفته شد دیگه بقیش با خودمونه که چقدر روش کار کنیم.
به نظر من هر کس بشینه روی مشکلات خودش کار کنه تو اون زمینه علاوه بر اینکه می تونه مشکلش رو برطرف کنه چند تا نکته جدید هم یاد میگیره.
درسته یکی دیگه مشکل آدم رو برطرف کنه خیلی راحته ولی ارزش رفع مشکل موقعی هستش که خودت مشکلت رو حل کنی .
از گوگل و سایت های خارجی هم می تونی استفاده کنی چون واقعا خارجی ها چندین دهه از ما جلو هستن .
خیلی از مسائل و مشکلاتی که در ایران باهاش درگیر هستیم و اصلا توی سایت های فارسی در مورد اون مشکل بحثی نشده ولی می بینی یه 5-6 سال قبل روش حل اون مشکل به صورت ویدئو توی سایت یوتیوب یا سایت های مشابه هست.
زندگی دو نیم است :
نیمه اول در آرزوی نیمه دوم  و  نیمه دوم در حسرت نیمه اول ...
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: