با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار های مورد نیاز ساخت تابلو ثابت و روان
سلام دوستان
این تاپیک رو ایجاد کردم تا تمام نرم افزار های ساخت تابلو رو تو یه تاپیک جمع بشه..:D:D:D

اینو بگم که این نرم افزار ها هیچ کدوم کار من نیست و من از سایت های مختلف جمع آوری کردم و اینجا قرار می دم تا همه استفاده کنن.

:fastLCD

اولین و بهترین نرم افزار که کد بسکام متن رو میده تو لینک زیر هست .

.zip   fast lcd.zip (اندازه: 83.3 KB / تعداد دفعات دریافت: 116)

:LED - matrix

دومین نرم افزار و نرم افزاری جالب از سایت آقای لاچینی :

.zip   LED-Matrix.zip (اندازه: 17.67 KB / تعداد دفعات دریافت: 69)

pic pars - Tools:

سومین نرم افزار :

.zip   PicPras-Tools.zip (اندازه: 434.92 KB / تعداد دفعات دریافت: 91)

صلوات بفرستیناگه بدردتون خورد.

*****عيب جامعه اين است که همه مي خواند آدم مهمي باشند ولي هيچ کس نمي خواهد فرد مفيدي باشد.*****
پاسخ
(25 اسفند 1391، 07:39 عصر)ehsan2774 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

حالا چرا صلوات بفرستیم اگر به دردمون خورد؟
نمیشه منتشرش کنیم که به درد بچه های بیشتری بخوره؟
پاسخ
اینم راهیه واسه زنده ها :D ولی باید یاد اونای که رفتن هم بود.:(

البته شوخی کردم

حق با شماست و هر کی هر جا که تونست منتشر کنه که گفتن:

" زکات علم انتشار اون هست ."

:LED-SignBoard-BASCOM-AVR

چهارمین نرم افزار :

نرم افزاری که برنامه تابلو روان رو بطور کامل براتون می سازه . این طور که شما متن تون رو می نویسین و تنظیماتتون رو انجام می دین و دکمه save رو می زنین و با نرم افزار bascom avr اجراش می کنین .

.zip   LED-SignBoard-BASCOM-AVR-CODE-Wizard.zip (اندازه: 178.07 KB / تعداد دفعات دریافت: 128)

اگه بدردتون خورد منتشرش کنین . و صلوات هم یادتون نره .

:D:D:D
*****عيب جامعه اين است که همه مي خواند آدم مهمي باشند ولي هيچ کس نمي خواهد فرد مفيدي باشد.*****
پاسخ
font maker :

پنجمین نرم افزار :

نرم افزاری جالب برای طراحی فونت برای LCD :

.zip   fontmaker.zip (اندازه: 7.62 KB / تعداد دفعات دریافت: 37)
پاسخ
(26 اسفند 1391، 10:50 صبح)Tesla نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25 اسفند 1391، 07:39 عصر)ehsan2774 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

حالا چرا صلوات بفرستیم اگر به دردمون خورد؟
نمیشه منتشرش کنیم که به درد بچه های بیشتری بخوره؟
حالا مگه دوست نداری ثواب کنی؟؟؟
اللهم صل علی محمد و آل محمد
پاسخ
(26 اسفند 1391، 11:06 صبح)ehsan2774 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم راهیه واسه زنده ها :D ولی باید یاد اونای که رفتن هم بود.:(

البته شوخی کردم

حق با شماست و هر کی هر جا که تونست منتشر کنه که گفتن:

" زکات علم انتشار اون هست ."

:LED-SignBoard-BASCOM-AVR

چهارمین نرم افزار :

نرم افزاری که برنامه تابلو روان رو بطور کامل براتون می سازه . این طور که شما متن تون رو می نویسین و تنظیماتتون رو انجام می دین و دکمه save رو می زنین و با نرم افزار bascom avr اجراش می کنین .

اگه بدردتون خورد منتشرش کنین . و صلوات هم یادتون نره .

:D:D:D
با سلام این نرم افزار کار نمیکنه.البته ویندوزم سونه! خیلی دنبال چنین برنامه ای بودم.اگه کسی میتونه کمک کنه که چطور اجراش کنم ممنون میشم
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: