با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه ساخت led cube 3d چگونه است؟
آقا خيلي باحاله
حتما بسازيدش
تشكررررررر
پاسخ
سلام دوستان من تازه عضو شدم ! برای ساخت مکعب 3d به سایت زیر مراجعه کنید توش همه چی پیدا میشه خیلی باحاله .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برایم مهم نیست که بهشتی باشم یا جهنمی

وقتی که صاحب هر دو خانه خداوند است!:sleepy:
پاسخ
(27 دي 1391، 03:06 عصر)behnam128ef نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من تازه عضو شدم ! برای ساخت مکعب 3d به سایت زیر مراجعه کنید توش همه چی پیدا میشه خیلی باحاله .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا بهنام از اینکه به جمع ما پیوستی خوشحالیم
سایت جالبیه ببینم میشه مطالبشو ترجمه کنم بذارم تو سایت
پاسخ
برید تو کف این!!!!! آموزش ساخت کامل مکعب ال ای دی سه بعدی >> با شماتیک و لیست قطعات و خیلی چیزای دیگه:
برایم مهم نیست که بهشتی باشم یا جهنمی

وقتی که صاحب هر دو خانه خداوند است!:sleepy:
پاسخ
یه باری یه فیلم داشتم در مورد ساختش الان نمیدونم کجاست!
من دوست دارم یاد بگیرم
پاسخ
یکی از دوستان من برای پروژهء‌کارگاهی خودش قبلا" یدونه 8*8*8 ساخته بود .

سعی میکنم در اولین فرصت ازش بگیرم و اینجا قرار بدم .:D:D:D
پاسخ
سلام
دوستان کسی نحوه ساخت این رو یاد نگرفت؟
پاسخ
تنها چیزی که توی ساختش مهمه ، وجود یک برنامهء واسط کامپیوتریه که بشه باهاش افکتهای مختلف ساخت و قبل از ریختن توی میکرو ، اونو تست کرد . این مسئله در مورد تابلو چرخان هم به همین صورته ...

یکی از بزرگترین مشکلاتی که من در اجرای یکسری از پروژه ها دارم ، عدم آشنایی با همین برنامه نویسی برنامه های کامپیوتری برای ارتباط با میکرو هستش .

اگه از بین کاربران عزیز ، کسی هست که به برنامه نویسی ویژوال ( بیسیک یا C ) وارده و عملا" کار کرده لطفا" با من تماس بگیره ( پیام خصوصی یا ایمیل )... اگرهم تمایل داشت میتونه یک تاپیک عمومی باز کنه و چنانچه واقعا" در این کار وارد باشه و بتونه در این زمینه به این انجمن کمک کنه ، مدیریت اون انجمنو به خودش واگذار میکنم ...

پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: