با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه ساخت led cube 3d چگونه است؟
سلام
پاسخ
(9 دي 1391، 01:58 صبح)sina_browser نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
رفتم یه سرچی کردم خیلی جالبه . حجم داره . نحوه ساختنش باید شبیه به تابلوی روان باشه اما با این تفاوت که در تابلوی روان مربع ماتریسی هست ولی این مکعب ماتریسی . ایده جالبی یود من پیگیرش میشم ببینم چطوری طراحی میشه دوستانم کمک کنند Blush

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
سلام من گشتم
به زبون فارسی که چیزی نداریم:D
یکی دیدم 40 صفحه توضیح داده به زبون انگلیسی Angel
یکی هم دارم ترجمه می کنم;)
wle.ir/hadikh73/learn/3d%20cube/LED%20Cube%20Instructions.pdf
موفق باشیدCool
پاسخ
ممنونم اقا هادی از زحماتتون . فکر میکنم خیلی جالب باشه
منم گشتم به زبان فارسی چیزی پیدا نکردم :s
پاسخ
نباید زیاد پیچیده باشه ... شاید بعد از تابلو چرخان برم سراغ ساخت مکعب LED .
قبلا" چند نمونه ازش دیده بودم تو اینترنت . ایدهء قشنگیه . من که کلا" طرفدار پروژه های نوری هستم . مخصوصا" اگه یه کم عجیب و غریب هم باشن . چون کمتر شخصی سراغ اینطور چیزا میره .

جالبه
پاسخ
(9 دي 1391، 04:21 عصر)Pixar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قبلا" چند نمونه ازش دیده بودم تو اینترنت . ایدهء قشنگیه . من که کلا" طرفدار پروژه های نوری هستم . مخصوصا" اگه یه کم عجیب و غریب هم باشن . چون کمتر شخصی سراغ اینطور چیزا میره .

جالبه
اقا وحید منم کلا طرف دار اینجور پروژه ها هستم . از سون سگمنتم خیلی خوشم میاد . منم میخوام یکی از این مکعب ال ای دی ها بسازم . الان 200 ال ای دی دارم ده تا ال دی سه رنگم سفارش دادم که واقعا قشنگ هستن رنگشون ماته بخاطر همین میتونه رنگهای زیبایی رو تشکیل بدن
پاسخ
(9 دي 1391، 04:45 عصر)kamran0080 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا وحید منم کلا طرف دار اینجور پروژه ها هستم . از سون سگمنتم خیلی خوشم میاد . منم میخوام یکی از این مکعب ال ای دی ها بسازم . الان 200 ال ای دی دارم ده تا ال دی سه رنگم سفارش دادم که واقعا قشنگ هستن رنگشون ماته بخاطر همین میتونه رنگهای زیبایی رو تشکیل بدن
اگه عمری باقی باشه ، میریم سراغش ...
پاسخ
(9 دي 1391، 04:45 عصر)kamran0080 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(9 دي 1391، 04:21 عصر)Pixar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جالبه
به نظرم از تابلو روان و تابلو چرخان باید خیلی ساده تر باشنExclamation
فقط یکم تعداد ال ای دی ها زیاده برای 8*8*8 ،512 تا ال ای دی می خوادExclamation
پاسخ
(9 دي 1391، 07:06 عصر)hadikh73 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظرم از تابلو روان و تابلو چرخان باید خیلی ساده تر باشنExclamation
فقط یکم تعداد ال ای دی ها زیاده برای 8*8*8 ،512 تا ال ای دی می خوادExclamation
آره خوب ... تو الگوریتم برنامه اش گمان نمیکنم پیچیدگی خاصی وجود داشته باشه . باید یک هماهنگی منطقی توی LED های 6 وجه یک مکعب ایجاد کرد هر وجه هم تشکیل میشه از یک ماتریس n*n .
با استفاده از محاسبه مختصات یک نقطه در دستگاه معادله خطی XYZ میشه این هماهنگی رو بین هر 6 وجه برقرار کرد .

البته این یک برآورد اولیه برای تشکیل الگوریتم برنامه هست .

به قول یه دوست : به همین سادگی ;)

بعدا" سعی میکنم روش تمرکز کنم ...
پاسخ
سلام
خداییش خیلی چیزه قشنگیه
من تا حالا جایی رو ندیدم که راهنمای ساخت اینو به زبان فارسی نوشته باشه
اگه شما بنویسید اول میشید
با تشکر
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: