با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه راه اندازی lcd 2x16 با میکرو
یه ال سی دی دیگه داشتم فک کردم سوخته
زدم به منبع تغذیه 40 ولت:D
فک کنم پدرش در اومدهIdea
پاسخ
حالا چون فکر کردی سوخته حتما باید میزدیش به منبع 40 :D ؟
آدم تا چیزی رو به کسی یاد نده خودش یاد نمیگیره !
پاسخ
(26 تير 1392، 12:42 صبح)حسام مغربی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا چون فکر کردی سوخته حتما باید میزدیش به منبع 40 :D ؟
والا انقده حالم گرفته بود از دستش که نگو:Dفقط یه چیزی
من الان با AVR شروع کنم یا PIC ؟
پاسخ
دوستان؟
به نظرتون من الان با AVR شروع کنم یا PIC ؟
پاسخ
(26 تير 1392، 02:49 عصر)sina_browser نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان؟
به نظرتون من الان با AVR شروع کنم یا PIC ؟

فرقی نمیکنه شما باید بتونی با جفتش کار کنی من اینو قبول ندارم که بگن فقط PIC خوبه

هرکدومش سر جاش !

امکاناتشونم یکمی باهم فرق میکنه

اما در کل یکی هستن

مهم آموختن شیوه صحیح نوشتن برنامست

به زبان سی که مسلط شی هر میکرویی رو بذارن جلوت کار میکنی
تا آخر هفته دیگه اولین جلسه زبان سی برای میکرو PIC سر سایت قرار خواهد گرفت که ازین آموزش میتونید برای AVR هم استفاده کنید .
پاسخ
(16 تير 1392، 11:14 عصر)sina_browser نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان ال سی دی رو هم عوض کردم
کلی با برنامه ور رفتم
خیلی کارا کردم
اما باز اصلا چیزی رویه ال سی دی نشون نمیده
کفرم در اومد :-(
چیکار کنم دیگه؟
سلام فیوز بیت jtag رو چک کردی
پاسخ
(29 تير 1392، 11:12 عصر)amir mohamad78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16 تير 1392، 11:14 عصر)sina_browser نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان ال سی دی رو هم عوض کردم
کلی با برنامه ور رفتم
خیلی کارا کردم
اما باز اصلا چیزی رویه ال سی دی نشون نمیده
کفرم در اومد :-(
چیکار کنم دیگه؟
سلام فیوز بیت jtag رو چک کردی

امیر محمد جان سینا جان مشکلشون حل شد و گفتن که اون نوشته سر ال سی دی اومد .

ممنونم
پاسخ
سلام ...
من چند تاlcd 2*16و چند تا میکرو avrدارم atmega8وatmega16
می خواستم نورسنج بسازم مدارو روی برد برد ساختم lcdروشن شد ولی هیچی نشون نداد...
بعد یه برنامه ی ساده ی نوشتنsinaروی lcd در بسکام نوشتم و کامپایل کردم دقیقا مثل قبل شد ...البته تو پروتئوس نتیجه درست بود ولی روی برد برد نه...این برنامه ی ساده را با انواع میکرو ها و lcdها وهمچنین پتانسیومتروjtagen و ...بررسی کردم ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم ...چند روز بود روی پروگرامر کار کردم دوباره پروگرام کردم و روی برد برد ساختم lcd روشن نشد و تو سطر دوم مربع های سیاه اورد ...
از دوستان اگه می شه منو راهنمایی کنند ممنون می شم واقعا دیگه کلافه شدم ...
پاسخ
سلام

سینای عزیز این تاپیک رو از اول بخون راه هایی که گفتیم رو همه رو با دقت امتحان کن
پاسخ
سلام ...
من این تاپیکو خوندم ولی بازم ...
من دیگه واقعا نمی دونم مشکل از کجاست؟
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: