با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقابله با نویز در AVR
(12 بهمن 1391، 02:18 صبح)mp1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
منم یه مشکلی با مگا32 دارم اونم اینه که وقتی میکرو رو نزدیک پایه های زیف سوکت میکنم بعضی از LED ها روشن میشن!!(دقت کنید گفتم نزدیک زیف سوکتااااااا یعنی حتی اتصالی هم با زیف نداره!!!):s
به نظر شما مشکل نویزه یا از چیز دیگه؟
لطفا راهنمایی کنید

ممنون

سلام دوست عزیز اگه میشه بیشتر توضیح بدید
چه مداری هست
ال ای دی ها به کجا وصله
و ...
پاسخ
یه مدار ساده که آند LEDها از طریق یه لچ 74573 و udn2981 به پورت C و کاتدشون با uln2803 به پورت A وصل شده
بین تغذیه ی میکرو و خروجی رگولاتور 7805 هم یه خازن 2200uf قرار دادم!
یا راهی خواهیم یافت
یا راهی خواهیم ساخت...!
پاسخ
(12 بهمن 1391، 03:01 صبح)mp1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه مدار ساده که آند LEDها از طریق یه لچ 74573 و udn2981 به پورت C و کاتدشون با uln2803 به پورت A وصل شده
بین تغذیه ی میکرو و خروجی رگولاتور 7805 هم یه خازن 2200uf قرار دادم!
سلام :

قبل از اینکه صحبتی در این زمینه بکنم جدا" بهت توصیه میکنم حتما" اون خازن 2200uF رو از اونجا بردار دوست من ...
جای خازنی با اون همه ظرفیت که بعد از رگولاتور نیست ! جای این خازن ، قبل از رگولاتوره ...
این کار ، ضمن اینکه باعث میشه رگولاتورت از بین بره ، به میکروت هم آسیب میزنه . چون ولتاژ تغذیه اش حالت Ascent
میگیره و این اصلا" خوب نیست !

از مشکلی هم که گفتی یه فیلم کوتاه بگیر تا ببینم جریان چیه ...
پاسخ
بابا چه ایرادی داره تازه میتونی به عنوان اختراع ثبتش کنی بی سیم روشن میشه :D

منم دقیقا نظر وحید عزیز رو دارم

قیل رگولاتور خازن الکترولیتی با ظرفیت بالا بذار 1000 کافیه حالا شما دوست داری اونم بذار!

خروجی رگولاتورتم یه خازن 104 بذار

مدار رو باز کن در جای دیگه برد برد ببند(شاید پایه های بردبورد مشکل داشته باشه )

آی سی هات رو عوض کن

نشد فیلمش رو بذار *البته قبلش از سالم بودن میکرو و آی سی هات مطمئن شو
آدم تا چیزی رو به کسی یاد نده خودش یاد نمیگیره !
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: