با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل روشن نشدن کوادکوپتر
سلام،
من دوره کوادکوپتر رو خریداری کردم و طبق اون پیش رفتم
الان رادیو کنترل من درست کار میکنه و دیتا میفرسته
ولی نمیدونم باید چجوری موتورا رو روشن کنم

تو برنامو اردیونو MultiWii،  کواد پلاس رو دیفاین کردم
برد من crius 2.6، ولی اونجا فقط ورژن 2 هستش، منم همونو دیفاین کردم

توی کانفیگ هم چیزی در مورد روش روشن کردن موتورا پیدا نکردم
اگه میشه کمک کنید

آیا باید چیزه دیگه ای رو تغییر بدم؟؟؟
دیتا هایی ک میرسه، رنجشون باید از چند تا چند باشه؟؟؟
شرایط اولیه برای روشن کردن چیه؟؟؟
مثلا شما گفته بودین تراتل باید رو مینیموم باشه، مین مینیموم باید چ دیتایی باشه؟؟؟15؟20؟30؟ چند؟ اینارو کجا مولتیوی نوشته؟
پاسخ
سلام
رادیوکنترل نسخه چند رو ساختید؟

برای روشن کردن موتورها باید Throttle حداقل باشد و برای چند ثانیه Rudder بر روی حداکثر قرار بگیرد سپس موتورها با سرعت کم روشن می شود و با افزایش Throttle می توان ربات را به پرواز در آورد.
پاسخ
(30 بهمن 1394، 04:51 عصر)mehdi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

برای روشن کردن موتورها باید Throttle حداقل باشد و برای چند ثانیه Rudder بر روی حداکثر قرار بگیرد سپس موتورها با سرعت کم روشن می شود و با افزایش Throttle می توان ربات را به پرواز در آورد.

نسخه جبرانی 1
نمیشه هر کاری میکنم
پاسخ
(1 اسفند 1394، 06:26 عصر)ilia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30 بهمن 1394، 04:51 عصر)mehdi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

نسخه جبرانی 1
نمیشه هر کاری میکنم

به دلیل اینکه ممکنه نقض حق نشر تولید کننده این دوره آموزشی اتفاق بیفتید لطفا این سوال را در بخش اختصاصی کاربران این دوره(ساخت ربات پرنده) مطرح کنید. دقت داشته باشید که باید درخواست عضویت در گروه ربات پرنده انجمن را برای مدیر سایت بفرستید.
پاسخ
با سلام خدمت دوستان
منم کواد ساختم ولی نمیدونم چرا  وشن نمیشه.رادیو کنترلم از مدل اردینو نانو هست 
رادیو را تست کردم کار میکرد ولی نمیدونم علی رغم وصل و املود و اسمبل قطعات چرا کوادم روشن نمیشود؟!
اگر کسی میتونه من را راهنمایی کند؟
مدل فلایتم مولتی وی ورژن2.6 هست
پاسخ
آیا وقتی فرستنده و گیرنده رو روشن می کنید LED مربوط به Signal روشن می شود یا نه؟
پاسخ
سلام.بله روشن میشود.
مشکل تا حدی حل شد.
الان وقتی برق باتری را وصل میکنم و فرستنده را روشن میکنم خودش روشن میشود.و اهرمها همگی کار میکند.
تنها نگرانی من از این است چرا وقتی باطری راوصل میکنم و فرستنره رو روشن میکنم خود به خود روشن میشود؟
ولی شما توی فیلم اموزشی اهرم سمت چپ را بالا نگه میدارید تا روشن شود
پاسخ
الان سیستمم درست شد.
فقط اینکه من با اهرم یا جواستیک سمت چپ موتورهام روشن نمیشود و با ولوم سمت راست روشن میشوند.این اشکال دارد؟؟؟
توی عکس با رنگ ابی مشخص کردم موتورهام با چی روشن میشوند
this HTML class. Value is [url=http://upload.w
پاسخ
(6 اسفند 1394، 12:38 صبح)jafari11871 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.بله روشن میشود.
مشکل تا حدی حل شد.
الان وقتی برق باتری را وصل میکنم و فرستنده را روشن میکنم خودش روشن میشود.و اهرمها همگی کار میکند.
تنها نگرانی من از این است چرا وقتی باطری راوصل میکنم و فرستنره رو روشن میکنم خود به خود روشن میشود؟
ولی شما توی فیلم اموزشی اهرم سمت چپ را بالا نگه میدارید تا روشن شود

سلام Dh
رادیوکنترل جوری برنامه نویسی شده که اگر سیگنال توسط گیرنده دریافت بشود به صورت خودکار LED مربوط به Signal روشن شود تا مطئمن شویم که تبادل اطلاعات صورت می گیرد.

برخی از Flight Controller ها جوری ساخته شده اند که برای روشن کردن موتور باید برای چند ثانیه Ruder که نام دیگرش Yaw هست روی حداکثر قرار بگیرد.

در ضمن من مدرس این دوره نیستم و مدرس این دوره شخص دیگری است.

(6 اسفند 1394، 03:30 صبح)jafari11871 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان سیستمم درست شد.
فقط اینکه من با اهرم یا جواستیک سمت چپ موتورهام روشن نمیشود و با ولوم سمت راست روشن میشوند.این اشکال دارد؟؟؟
توی عکس با رنگ ابی مشخص کردم موتورهام با چی روشن میشوند
this HTML class. Value is [url=http://upload.w

شما با ویرایش کدنویسی می توانید مقادیر مورد نظر خودتون رو بهش بدهید و با جا به جا کردن 2 تا عدد میشه اهرم مورد نظر را انتخاب کرد.
از آن جایی که این مطلب در انجمن اختصاصی اعضای دوره ربات پرنده ایجاد نشده لطفا تصاویر مربوط به دوره را قرار ندهید.
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: