با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در پروگرام کردن
من پروگرامر progisp دارم at32 رو راحت باهاش پروگ می کنم مشکلی نداره ولی وقتی at8 رو میخام پروگ کنم ارور میده
chip enable  program errer
at8 نو  هست و تازه خریدم.
عکس مدار و فیوز بیت ها رو گذاشتم. توی مدار یه مقاومت 4.7 کیلو به از +5 به پایه  c.6 متصل شده.
مشکل گذاست ؟چطوری می تونم رفع کنم؟
ممنون

İmage

İmage
پاسخ
دوست عزیز رو پروگرمرت یدونه جامپر داری که روش speed نوشته درسته اون رو وصل کن بهش بعد بزنی میشناسه 
علتشم اینه که میکرو شما با سرعت Mhz  1
  برایه اولین بار پروگرم شده و پروگرمرت اونو نمیشناسه 
اول اون جامپر رو وصل کن فیوز بیت رو به کریستال که میخوای وصل کنی تنطیم کن بعدش اون  رو جامپر رو بردار ولی اگه بخوای با 1Mhz داخلیس باشه باید اون جامپر وصل  باشه
پاسخ
دوست عزیز میکرو که شما گرفتین برایه اولین بار فیوزبیتش رو 1MHZ تنطیم شده و اگه شما بخواین پروگرامرت اونو بشناسه رو پروگرامت یدونه جامپر به اسم speed داری اونو وصل کنی تموم میشناسه و فقط این جامپر رو مواقعی باید وصل کنی که میکرو رو میخوای رو 1MHZ داخلی کارکنه
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: