با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در راه اندازی GLCD
سلام خدمت همه عزیزان
من میخواستم یه ال سی دی گرافیکی با کنترلر  ks0108 رو راه اندازی کنم و فقط میخوام به وسیله خود توابع کد ویژن این کار رو بکنم (ورژن 2.05.3) که البته خودم کد های مثال خود کدویژن رو استفاده کردم و فایل پروتئوس رو هم ساختم ولی چیزی نشون نمیده . میشه یه نگاهی بندازین ؟؟؟

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   1234.zip (اندازه: 142.73 KB / تعداد دفعات دریافت: 15)
پاسخ
سلام تا فردا عصر خونه نیستم اما اگه اومدم خونه و بی هوش نشدم :D سعی می کنم تا شبش  مشکلتون رو حل کنم و براتون یه مثال بذارم

راه اندازیش خیلی راحته .

موفق و پیروز باشید
آدم تا چیزی رو به کسی یاد نده خودش یاد نمیگیره !
پاسخ
چی شد پس ؟؟؟؟ من منتظرم
پاسخ
(9 شهريور 1392، 07:57 عصر)alirezager نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چی شد پس ؟؟؟؟ من منتظرم
اقا حسام وقت کنند میان . فامیلشون تصادف کرده و پیشش مونده:(

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
آخ آخ من متاسفم راضی به زحمت نیستم اون مشکل بر طرف شد تا یه حدودی و یه چنتا سوال دیگه داشتم یکی اینکه حدودا چه ولتاژی باید داشته باشه سر وسط مقاومت متغییرمون که تصویر نشون داده بشه و یک سوال دیگه هم اینکه چرا خطوط افقی رو که میخوام رسم کنم خیلی پهن تر از عمودی هان ؟؟ پایه روشنایی که از مقاومت متغییر جدا میکنیم حدودا چقدر جریان میکشه و مقاومتمون حدودا تو چه رنجی بایدباشه ؟؟ صد اهم یا یک کیلو یا دو سه کیلو ؟؟؟
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: