با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در رادیو کنترل 10کاناله
سلام
یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایم کنید
من رادیو کنترل ۱۰ کاناله رو ساختم و مدار چند روزی کار کرد ولی بعد دیگه اطلاعات رو رد و بدل نکرد. مشکل از چیه؟
پاسخ
سلام
آیا مطمئن هستید که گیرنده و فرستنده سالم است؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیا مطمئن هستید که هر دو میکروکنترلر سالم است؟
پاسخ
میکرو ها مشکل ندارند احتمالا از NRFهاست
پاسخ
(8 بهمن 1394، 03:18 عصر)avrmh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میکرو ها مشکل ندارند احتمالا از NRFهاست

مدار رو با اتضال سنج تست کنید. تمام اتصالاتشو. همه آوومترها دارن اتصال سنج. اما قبلش nrf و میکرو رو جدا کنید. برا منم پیش اومد تست که کردم دیدم رو یکی از قطعات فشار دست اومده بوده از پشت فیبر اتصال مسی قطع شده بوده.
پاسخ
اینکار رو کردم چند تا اشکال رو گرفتم ولی بازم تو ارسال مشکل داره.
فقط کانال های 0.1 رو ارسال میکنه و وقتی میخواد PWM ارسال کنه گیرنده دچار مشکل میشه و کلاً دیگه کار نمیکنه.
آیا امکان داره از NRF ها باشه.
پاسخ
از پشت و جلوی هر 2 مدار تصویر با کیفیت قرار دهید.
پاسخ
تمام لحیمکاری ها رو چک کن و ضربه بزن ببین سالمه خیلی از مشکلات از لحیم هایی است که فقط ظاهرا لحیم شده وگرنه مدار پیچیده ای نیست و جواب داده
پاسخ
نقل قول: یادم رفت بگم با این nrf چهار پنج تومنیا هم یه تست بکن
من یه مدل nrf خریدم ولی با فرستنده ام خیلی سازگار نبود فقط تو گیرنده خوب بود تعویض کردم با یه مدل دیگه خوب شد
برای تست هم حتما سروو بذار
پاسخ
دوستان این بخش عمومی است و همه کاربر ها به آن دسترسی دارند ، لطفا سوالات مربوط به دوره را در بخش مربوطه مطرح کنید

این تاپیک بسته شد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: