با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

موضوع بسته شده است 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل حل شد خطای Not enough RAM for call stack در میکرو سی
سلام

من تو MikroC برای میکروی PIC16F877A با خطای Not enough RAM for call stack Main.c مواجه میشم. مشکل از برنامس؟ از کرکه؟

از ورژن و کرک 6.6.1 همین انجمن استفاده میکنم.

دوستان کارم خیلی گیره کمکم کنین لطفا  WleCrying

فقط عنوان موضوع ویرایش شد.

(9 مرداد 1394، 05:27 عصر)علی یاوری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

من تو MikroC برای میکروی PIC16F877A با خطای Not enough RAM for call stack Main.c مواجه میشم. مشکل از برنامس؟ از کرکه؟

سلام

به نظر من مشکل نه از برنامس و نه از کرکه بلکه مشکل از کد هستش WleLaugh  WleLaugh

حافظه پشته (Stack) در میکرو PIC16F877A دارای 8 سطح هستش و اگر شما موقع کار با زیر برنامه ها بیشتر از 8 بار تو در تو فراخوانی کنین، پر میشه و خطا میده.
support.wle.ir
(9 مرداد 1394، 05:43 عصر)هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(9 مرداد 1394، 05:27 عصر)علی یاوری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام

به نظر من مشکل نه از برنامس و نه از کرکه بلکه مشکل از کد هستش WleLaugh  WleLaugh

حافظه پشته (Stack) در میکرو PIC16F877A دارای 8 سطح هستش و اگر شما موقع کار با زیر برنامه ها بیشتر از 8 بار تو در تو فراخوانی کنین، پر میشه و خطا میده.

بله درسته حق با شماس. مجبور شدم زیربرنامه ها رو در هم ادغام کنم تا تعدادشون کم شه. مرسی  Wlelove
مشترک شدن در این موضوع موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: