با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با پروگرامر avr usb در ویندوز 8
اقا دستت درد نکنه . مشکلات سایت هم که برطرف شده . ایشالا به زودی مطلبو با اسم خودت میذارم صفحه اول سایت . Shy فقط لطفا یه اسم و فامیل برام بفرست تا با نام خودت ارسال کنم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
خواهش میکنم وظیفه بود
اسمم اولین صفحه pdf هستش
این روزها من خدای سکوت شده ام خفقان گرفته ام تاآرامش اهالی دنیا خط خطی نشود...
اینجا زمین است رسم آدمهایش عجیب است
اینجا گم که میشوی بجای اینکه دنبالت بگردنند فراموشت میکنند.........:(:(
پاسخ
سلام
من با پروگرامر stk500 میخام پروگرام کنم ای پیغام ارور میده detec ted micro atmega8a does not match the selected micro atmega8 هم ویندوز اکس پی هم سون ممنون میشم راهنمایی کنید از atmega8a استفاده میکنم با کامپایلر بسکام
پاسخ
(20 مرداد 1392، 10:55 عصر)masoud63 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من با پروگرامر stk500 میخام پروگرام کنم ای پیغام ارور میده detec ted micro atmega8a does not match the selected micro atmega8 هم ویندوز اکس پی هم سون ممنون میشم راهنمایی کنید از atmega8a استفاده میکنم با کامپایلر بسکام
سلام پروگرامرت مال شرکت نو آوری الکترونیک هست ؟Exclamation

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
سلام
به احتمال زیاد میکروت اسیب دیده که میکرو رو نمیشناسه
با یه میکروی جدید امتحان کن ببین باز همین مشکل رو داری یا نه
این روزها من خدای سکوت شده ام خفقان گرفته ام تاآرامش اهالی دنیا خط خطی نشود...
اینجا زمین است رسم آدمهایش عجیب است
اینجا گم که میشوی بجای اینکه دنبالت بگردنند فراموشت میکنند.........:(:(
پاسخ
بله مال شرکت نو اوران الکترونیک هستش
البته من با لپتاب یکی از دوستان تونستم با همین پروگرامر کارم و انجام بدم دقیقا همون طریقه نصبی که با پی سی  خودم انجام دادم ولی با پی سی خودم ارور میده atmega32a هم همین ارور میده ممکنه مشکل از ویندوز باشه؟
پاسخ
(21 مرداد 1392، 01:29 صبح)masoud63 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته من با لپتاب یکی از دوستان تونستم با همین پروگرامر کارم و انجام بدم دقیقا همون طریقه نصبی که با پی سی  خودم انجام دادم ولی با پی سی خودم ارور میده atmega32a هم همین ارور میده ممکنه مشکل از ویندوز باشه؟
من هم همین پروگرامر رو دارم . خیلی ادا در میاره و با صد بدبختی کار می کنه قیمت بالاشم فقط بخاطر اینه که مستقیما با بسکام و .. میتونه ارتباط برقرار می کنه . من پروگرامر USBasb  رو ساخم خیلی خیلی راحت تره . منم با لبتاب کار می کنم  روی سیستم 64 بیت سون در عرض چند ثانیه نصب میشه .
این پروگرامر با یک ورژن خاص بسکام که داخل سی دی هست و دستکاری شده کار می کنه . ورژن بسکامو دستکاری نکردی ؟

AVR Studio داخل سی دی فکر کنم ورژن 4.16 هست رو نصب کن ببین با اون کار می کنه ؟

چک کن ببین جامر ها درست قرار داده شده اند داده شده اند

اگه از لبتاب ویندوز سون 64 بیتی استفاده می کنی وقتی به پورت usb3.0 وصلش می کنی ببین لبتابت صفحه مرگ رو میاره

سال نو همگی مبارک
پاسخ
مرسی از راهنمای ولی واسم جالبه که رو لپتاب جواب داد ولی با پی سی نه
پاسخ
(21 مرداد 1392، 02:09 صبح)masoud63 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 اره منم تعحب کرذم . چون پروگرامر خودمم روی لبتاب اصلا جواب نداد ولی روی pc با صد بدبختی راه افتادذ

شاید لبتاب دوستت قدیمی بوده:D

سال نو همگی مبارک
پاسخ
(20 مرداد 1392، 10:55 عصر)masoud63 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

(21 مرداد 1392، 01:29 صبح)masoud63 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21 مرداد 1392، 02:09 صبح)masoud63 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام :D

ویندوزتون چیه؟ چند بیتیه؟ Rolleyes

اگه ممکنه یه عکس هم از Device Manager بذارین ( مثل همین که من گذاشتم ) Rolleyes

باره چندمیه که این میکرو رو میخوایین پروگرام کنید؟ ( یعنی میکرو نو هستش یا قبلا پروگرام شده؟ ) Exclamation

این پیغام خطا رو کدوم برنامه میده؟ Rolleyes

مرسی

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

support.wle.ir
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: