با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با پروگرامر avr usb در ویندوز 8
سلام به همه
دوستان یه مدتی هست که لپ تاپم رو عوض کردم و ویندوز اورجینال نصبیش ویندوز 8 هستش :(:(حیفه که عوضش کنم:(:(
حالا هر کاری میکنم که پروگرامر "avr usb مثله همین مدلی که در سایته هستش "رو بشناسونم به سیستم درایورش نصب نمیشه !!!
ایا راهی هست که این پروگرامر در ویندوز 8 کار کنه ؟؟؟؟ShyShy
این روزها من خدای سکوت شده ام خفقان گرفته ام تاآرامش اهالی دنیا خط خطی نشود...
اینجا زمین است رسم آدمهایش عجیب است
اینجا گم که میشوی بجای اینکه دنبالت بگردنند فراموشت میکنند.........:(:(
پاسخ
(14 مرداد 1392، 03:40 عصر)newera نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا یه حرفی بهت بزنم قبول کن ویندوز 8 آشغالترین ویندوز هست باور کن حداقل برای ما که سرکارمون با نرم افزار های مختلف است
پس لطف کن 7 نصب کن مشکلت حل میشه
ویندوز اورجینال هم این فروشنده ها کردن تو دهن مردم والا بلا فرق نداره با ویندوز های دیگه
اینو از من که چند سال تو تعمیرات لپتاپ کار کردم و کامپیوتر فروختیم بپذیرید
سیستم اگه خوب باشه چه اولین ویندوز چه 1000مین ویندوز اگه سیستم باشه کار میکنه باور کنید
تنها چارت 7
ارادتمندم

" قبول کن ویندوز 8 آشغالترین ویندوز هست " :D :D :D :D

لطفا واسه ادعاتون دلیل بیارین ( اگه با دو دلیل منو قانع کنی که ویندوز 8 آشغالترین ویندوزه, ویندوز هشتمو پاک میکنم ) Shy

مهندس مشکل از نرم افزارهایی که باهاش کار میکنی نباشه؟؟ Exclamation

" سیستم اگه خوب باشه چه اولین ویندوز چه 1000مین ویندوز اگه سیستم باشه کار میکنه باور کنید " اینو متوجه نشدم Exclamation
support.wle.ir
پاسخ
من دلیل میارم:D
1-هنوز نسخه ی اصلیش دست ماها نرسیده پس بدرد نمی خوره
2- با کارت شبکه هم خیلی مشکل داره
البته الان یادم نیستیکی از بچه ها قبلا خیلی صوتی ازش گرفته بود و به این نتیجه رسیدیم ویندوز های مایکروسافت یکی در میون خوبن:D
پاسخ
(14 مرداد 1392، 07:02 عصر)hadikh73 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دلیل میارم:D
1-هنوز نسخه ی اصلیش دست ماها نرسیده پس بدرد نمی خوره
2- با کارت شبکه هم خیلی مشکل داره
البته الان یادم نیستیکی از بچه ها قبلا خیلی صوتی ازش گرفته بود و به این نتیجه رسیدیم ویندوز های مایکروسافت یکی در میون خوبن:D

اینکه شما از نسخه دستکاری شده استفاده میکنید و به مشکل برخورد میکنید دلیلی بر آشغال بودن ویندوز هشت نیست که مهندس :D :D :D
support.wle.ir
پاسخ
و اما در مورد مشکل دوستمون باید بگم که شما واسه شناسایی پروگرامرتون تو ویندوز هشت باید درایور ویندوز هشتش رو گیر بیاری.

یا هم از اون پروگرامر تو نسخه ای از ویندوز استفاده کنی که درایورشو داری.

اینم یه معضلیه واسه ما ایرانیا که تولید کنندهای داخلی حالا یا بخاطر دانش کم و یا بخاطر کم کردن هزینه ها و یا هر چیز دیگه از نرم افزارهای قدیمی استفاده میکنن و تولیداتشونو نسبت به اون سیستما طراحی و تولید میکنن.

وقتی هم تو نصب, اجرا یا استفاده مشکلی پیش میاد با نظریه های پوچ و تو خالی مشکل رو رو بگردن ویندوز و سیستم های جدید میندازن و سعی به قانع کردن استفاده کننده ها به استفاده از نرم افزارهای قدیمی میکنن.

البته منظورم فقط تولیدکننده های سخت افزار نیست, تو بخش نرم افزار هم وضع از این بهتر نیست.

یا مثلا همین ناشرا. هنوزم کتابهایی رو میشه دید که سال انتشارشون 90 یا 91 هستش ولی توی کتاب و یا تو CD همراه کتاب از نسخه های خیلی قدیمی نرم افزارها استفاده شده.

خیلی خنده داره ( در عین حال باث تاسفه ) که وقتی تو کتابفروشیها هنوز هم کتاب هایی در مورد آموزش نرم افزارهای خیلی قدیمی و منسوخ با برچسب ویرایش جدید دیده میشه.

و خیلی چیزای دیگه... İmage
support.wle.ir
پاسخ
(14 مرداد 1392، 09:56 عصر)newera نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی دیگه اینه که درایور خیلی از سخت افزار ها روش جواب نمیده همین مشکل دوستمون

اینکه درایور واسه یه نسخه دیگه نوشته شده و تو ویندوز 8 جواب نمیده ایراد ویندوز 8 نیست. :D

(14 مرداد 1392، 09:56 عصر)newera نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی دیگه از مشکلات باگ هایی هست که در نسخه های اصلی اون نیست

و دوباره اینکه اگه شما از نسخه های غیر اصلی و مشکل دار استفاده میکنید و به مشکل بر میخورید ایراد ویندوز 8 نیست. :D

ضمنا دلیلی هم نداره که چون اطرافیان شما از مک ( که سخت افزار خاصی داره ) و یا از ویندوز 7 استفاده میکنن, من هم بیام از اینا استفاده کنم. :D

در مورد بقیه نوشته ها چون ربطی به موضوع نداره جواب داده نمیشه. :D
support.wle.ir
پاسخ
(14 مرداد 1392، 10:37 عصر)newera نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جوابی ندارن که بدید :))
در مورد درایور هم درایور رو suport میکنن اختصاص نمیدن :))
یعنی باید 8 اینو بشناسه داداش :d

درایور هر سخت افزار رو باید تولید کننده اون سخت افزار ارائه کنه نه میکروسافت :D

(14 مرداد 1392، 10:37 عصر)newera نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در مورد نسخه اصلی هم من یه نمونه باگ گفتم ایراد های دیگه در نسخه اصل هم وجود دارند :d
پس ارزش نداره بلند شیم پول دبیم واسه ویندوز 8 حالا نظر هر شخص واسه خودش چون آخر این بحث ها درگیریه

در مورد پول ویندوز 8 و اینکه ارزش داره یا نداره هم باید بگم که ویندوز 7 رایگان نیست و اونم نقص های خودشو داره. بالاخره باید پولشو پرداخت کنین خب.

من قصد درگیری ندارم و نیازی هم نیست چون اگه کل ایرانیا بیان از ویندوز 8 استفاده کنن ریالی تو جیب من نمیره. :D

support.wle.ir
پاسخ
من تاکید نکردم که حتما باید همه ویندوز 7 رو پاک کنن و ویندوز 8 نصب کنن که شما میگی داری نظرتو تحمیل میکنی :s

من فقط چون دیدم همینجوری اومدی گفتی ویندوز 8 آشغالترینه اینجا پست گذاشتم :D

شما هم احساسی برخورد کردی با مسئله و اینم با به وسط کشیدن بحث هایی که اصلا ربطی به موضوع نداره معلوم میشه:
  • کدهایی باعث سوختن CPU میشه که ربطی موضوع نداره.
  • هک شدن بوسیله کوچکترین و خیابونی ترین برنامه ها که حتی نامی ازشون نبردید یا نگفتین که کی, کی و کجا هک شده.
  • داشتن دوستانی با مدرک ph-d کامپیوتر و نرم افزار و سخت افزار.
  • داشتن دور و بریانی که که تو دانشگاه های خارجی تحصیل کردن.
  • داشتن دوستانی که فقط از مک یا ویندوز 7 استفاده میکنن.
در آخر بگم اگه واقعا دلیل قانع کننده ای واسه اثبات آشغالترین ویندوز بودن 8 دارین بگین اگه نه که بهتره اصلا ادامه داده نشه. Rolleyes
support.wle.ir
پاسخ
(14 مرداد 1392، 11:23 عصر)newera نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چون از نظر شما بی ربطن من با اجازه تموم پست هامو پاک میکنم تا پست های شما باقی بمونن

در مورد پاک کردن پستها کار خوبی نکردی.

از نظر شما اینایی که این بالا شما گفتی ربطی به آشغالترین ویندوز بودن ویندوز 8 داره؟ :s

بگذریم...

به هر حال خوب یا بد تا زمانی که خودمون نتونیم تولید کننده خوبی باشیم مجبور به استفاده از تولیدات اوناییم. :D
support.wle.ir
پاسخ
سلام به همه دوستان
اقا من یه سوالی پرسیدم با خودم بودم چرا این همه بحث:(:(
بالاخره راه حلش رو فهمیدم و مشکل خودم و چند تا از دوستام رو حل کردم
توضیحات رو بصورت یه فایل pdf در اوردم تا همه دوستانی که این مشکل رو دارند استفاده کنند
از کامران جان ممنون میشم اگر این فایل رو در لینگ مقالات اموزشی سایت قرار بده
با تشکر از همتونHuhIdea

راستی به نظر من هم ویندوز 8 یکی از بهترینهای ماکروسافته Shy
این که ما طرز استفاده و حل مشکلات تو این ویندوز رو نمی دونیم دلیل بر ناکارآمد بودن و عیب ان نیست
مثلا همین مشکل پروگرمر رو من از تو خود سایت ماکروسافت برا شناسوندن سخت افزار های جانبی در آوردم و به راحتی حل شد و جواب داد
پس مشکلی در اصل نبوده IdeaIdea
من طرز نصبش رو نمیدونستمShyShy

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   usb programer in windows8.rar (اندازه: 803.87 KB / تعداد دفعات دریافت: 85)
این روزها من خدای سکوت شده ام خفقان گرفته ام تاآرامش اهالی دنیا خط خطی نشود...
اینجا زمین است رسم آدمهایش عجیب است
اینجا گم که میشوی بجای اینکه دنبالت بگردنند فراموشت میکنند.........:(:(
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: