با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مبدل ماژول ها ی I2C - SPI -TTL و غیره ....
سلام دوستان این تایپیک در مورد مبدل هاست که بتونیم ماژول ها رو بهتر راه اندازی کنیم
من از الان این تایپیک زدم تا این مشکلات راه اندازی ماژول بهتر رفع بشن

برای این پروژه NRF24L01  که بصورت پرتکل  SPI هستش بتونیم بصورت سریال داده ها ارسال و دریافت کنیم

این ماژول spi  تبدیل به  ttl میکنه قبلش باید کانفیگ بشه  مخصوصه ماژوله  nrf24l01  هستش

İmage

خوب این ماژول  spi  تبدیل به پورت یو اس بی میکنه  مخصوصه ماژوله  nrf24l01  هستش

İmage
پاسخ
سلام
با این دستگاه ها دقیقا چه چیز هایی از 24L01 رو میشه تنظیم کرد؟
پاسخ
دوست من مهدی جان

این NRF24L01 کلا با SPI  راه اندازی میشن خوب خوده SPI به دو صورت راه اندازی میشه

مرحله اول بصورت سخت افزاری هستش
مرحله دوم نرم افزاری هستش
من خودم مرحله دوم دوست دارم راه اندازی کنه که سریعتر به نتیجه میرسم ولی یادت نره یکم برای این راه اندازی به درو دیوار میخوری تا راه بفته

خوب خوبی این مبدل ها اینه که این بدبختی ها از بین میره

خوبی این مبدل ها اینه که پایه میکرو کمتر اشغال میشه

باز خوبی های دیگه هم داره که خوده این ماژول توش تثبیت کننده ولتاژ داره برای تغذیه NRF24L01
پاسخ
دوستان توجه کنید

من مجتبی بیسیک کارم  و عاشق بیسیکم به هر صورت بشه من مشکلاتم جمع جور میکنم

الان دارم با بیسیک ماژول NRF24L01 را اندازی میکنم اونم بصورت  SPI  بدون مبدل

دوستان دیگر که CODVISION کار هستن اون هام برای راه اندازی همین ماژول رادیویی بصورت SPI راه اندازی میکنن

--------
حالا توجه :

خوبی همین مبدل  ماژول اینه که این پرتکل SPI تبدیل به سریال بشه خیلی راحتر میشه مثل راه اندازی  HTMR میشه
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: