با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیلم آموزش تنظیم اسپید کنترلر سری SimonK
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام Dh
تعدادی ویدئو قرار می دهم تا به وسیله آن ها بتوانید اسپیدکنترلرهای سری SimonK را تنظیم کنید.
باید دقت داشته باشید که در برخی اسپیدکنترلرها قطعه پردازنده تغییر داده شده و به همین دلیل روش تنظیم هم تغییر پیدا کرده است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم هر 4 تا اسپیدکنترلر رو با APM به صورت همزمان تنظیم می کند:

اینم یک متن راهنما هست:
پاسخ
با سلام.
چرا بین فیلم اموزش تنظیم اسپید کنترل با فایل پرتئوس فرق هست
توی فیلم از اردینو نانو استفاده شده در نرم افزار پرتئیوس از Ic
ایا پایه 12 icدر نرم افزار پرتئوس همان پایه 12 ازدینو نانو هست؟!
پاسخ
دوستان کسی میتونه جواب سوال من را بدهد؟!
در ساخت پروگرامر اسپید کنترل توی نقشه برتئیوس ایا عکس ìc هست یا عکس اردینو نانو؟!
پین های 12 ،6،5،4،3 ،2  نرم افزار پرتئیوس میشوند همان  پین 12،6.5.4.3. اردینو نانو؟
پاسخ
(30 بهمن 1394، 11:39 عصر)jafari11871 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در ساخت پروگرامر اسپید کنترل توی نقشه برتئیوس ایا عکس ìc هست یا عکس اردینو نانو؟!
پین های 12 ،6،5،4،3 ،2  نرم افزار پرتئیوس میشوند همان  پین 12،6.5.4.3. اردینو نانو؟

سلام دوست من
پایه های آردوینو با شماره پایه های آیسی فرق داره.
میتونی عکس بزاری تا راهنماییت کنم؟
پاسخ
(30 بهمن 1394، 11:39 عصر)jafari11871 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
لطفا در بخش انجمن اختصاصی کاربران ربات پرنده یک پرسش جدید ایجاد کنید. این بخش عمومی است.
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: