با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فلش جهت نما برای تابلو ثابت
سلام برنامه 8 کاناله تابلو ثابت برای تابلو هایی که از فلش جهت نما استفاده میکنند

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   jahat nama.zip (اندازه: 155.94 KB / تعداد دفعات دریافت: 205)
بیشتر کسانی موفق شده اند که کمتر تعریف شنیده اند
پاسخ
(5 مرداد 1392، 07:12 عصر)mojimmmmm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام برنامه 8 کاناله تابلو ثابت برای تابلو هایی که از فلش جهت نما استفاده میکنند
خیلی خیلی جالب بود Idea کاش سورسشم بود میتونستم بذارم تو سایت :D

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
(5 مرداد 1392، 08:06 عصر)kamran0080 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(5 مرداد 1392، 07:12 عصر)mojimmmmm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی خیلی جالب بود Idea کاش سورسشم بود میتونستم بذارم تو سایت :D
سلام سورس برنامه رو هم گذاشتم.
پاسخ
سلام
باز هم از اين پروژه ها رو تو سايت بزار.
من كه خيلي دوست دارم.
اگه داري يه چيزهايي بزار كه بشه تو خونه يا اتاق هم نصب بشه.
آخه مي خوام براي اتاقم درست كنم.
ممنون
پاسخ
(5 مرداد 1392، 10:40 عصر)amirhossain1995 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
باز هم از اين پروژه ها رو تو سايت بزار.
من كه خيلي دوست دارم.
اگه داري يه چيزهايي بزار كه بشه تو خونه يا اتاق هم نصب بشه.
آخه مي خوام براي اتاقم درست كنم.
ممنون

سلام چشم بازم میزارم امیدوارم خوشتون اومده باشه.
پاسخ

خیلی قشنگه
فقط یه سوال داشتم ، چه جوری میشه جای کد ها رو تغییر داد و چند تا کد جدید بهشون اضافه کرد؟
امکانش هست؟
ممنون
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: