با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فلاشر ساده با 6 افکت مختلف
سلام :

امروز از سر بیکاری ! برنامهء این فلاشر بسیار ساده رو نوشتم که بیشتر بدرد افراد تازه کار میخوره . در واقع هدف اصلی من تولید یکسری افکت برای تابلو ثابتی که سفارش گرفتم بود و میخواستم حالتهای مختلفی رو امتحان کنم و هرکدوم جالبتر از آب در اومد ، ازش استفاده کنم . البته فعلا" 6 حالته . ولی همینجور تعداد افکتهاشو افزایش میدم و همینجا برای شما هم میذارمش . شاید یه روزی بدردتون خورد .Angel
به فلاشر بودن و سادگیش زیاد توجه نکنید . هدفم فقط تولید افکت بوده . شما هم اگه حالتهایی بعنوان افکت به ذهنتون میرسه لطفا" بگید تا اضافه کنم ...

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   6 effect flasher.rar (اندازه: 25.51 KB / تعداد دفعات دریافت: 69)
پاسخ
دستتون درد نکنه
خیلی جالب بودİmage
فقط جای pwm خالیهİmage

یه سوال
وقتی فایل پروتئوس رو اجرا میکنم جهت led ها عوض میشه
چطوری اینطوری میشه؟؟؟
به منم بگییییییید:(
یا راهی خواهیم یافت
یا راهی خواهیم ساخت...!
پاسخ
(18 ارديبهشت 1392، 12:21 عصر)mp1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دستتون درد نکنه
خیلی جالب بودİmage
فقط جای pwm خالیهİmage

یه سوال
وقتی فایل پروتئوس رو اجرا میکنم جهت led ها عوض میشه
چطوری اینطوری میشه؟؟؟
به منم بگییییییید:(
ممنون که یادآوری کردی ...Shy
آره واقعا" Angel ... اصلا" از PWM‌ بکلی یادم رفته بود !Exclamation . پس میرم تو کارش که گل سرسبد همهء افکتهاست ;) اگه افکتی بنظرت میرسه بگو تا پیاده کنم یا مثلا" تعداد LED هاشو بیشتر کنم ...

در مورد PWM فقط قبلش اینو بگم که توی پروتئوس قابل شبیه سازی واقعی نیست ها Huh... حتما" نتیجه شو توی عمل باید دید .

در مورد جهت LED ها متوجه منظورت نشدم ! یعنی جای آند و کاتد عوض میشه !؟
بیشتر توضیح بده ...
پاسخ
بله کاملا درسته باید تو عمل دید
یه پیشنهاد دارم
اگه افکت چهارم مثل افکت اول به صورت رفت و برگشتی باشه فکر میکنم کار خیلی زیباتر میشه(در واقع مثل یه متنی میشه که نور چراغ قوه رو روی یه قسمتی از اون انداختی و هی جابجا میکنی)(من عاشق این افکتمAngel)
نمیدونم چقدر تونستم منظورمو برسونم:-/
منظورم این قسمت برنامه است
کد:
For I = 118 To 161
Portd = Lookup(i , Table)
Waitms 200
Next I

منظورم از چرخش این بود که ال ای دی ها 90 درجه به چپ میچرخن:D
پس یعنی دست شما نبوده چرخشش؟Exclamation
یا راهی خواهیم یافت
یا راهی خواهیم ساخت...!
پاسخ
(18 ارديبهشت 1392، 10:58 عصر)mp1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله کاملا درسته باید تو عمل دید
یه پیشنهاد دارم
اگه افکت چهارم مثل افکت اول به صورت رفت و برگشتی باشه فکر میکنم کار خیلی زیباتر میشه(در واقع مثل یه متنی میشه که نور چراغ قوه رو روی یه قسمتی از اون انداختی و هی جابجا میکنی)(من عاشق این افکتمAngel)
نمیدونم چقدر تونستم منظورمو برسونم:-/
منظورم این قسمت برنامه است
کد:
For I = 118 To 161
Portd = Lookup(i , Table)
Waitms 200
Next I

منظورم از چرخش این بود که ال ای دی ها 90 درجه به چپ میچرخن:D
پس یعنی دست شما نبوده چرخشش؟Exclamation

در مورد افکتی که شما گفتی فکر کنم متوجه شدم منظور شما چیه . عوضش کردم و ضمیمه کردم .

چرخش LED ها هم بخاطر تفاوت احتمالی نوع مدل LED‌ در پروتئوس شما با نسخهء پروتئوس منه و دست من نیست !

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   6 effect flasher.rar (اندازه: 25.56 KB / تعداد دفعات دریافت: 38)
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: