با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش استثنایی چند قطعه ربات های پروازی
سلام
من چند تاقطعه از ربات های پروازی رو دارم و میخوام اون ها رو به فروش بگذارم.قیمت شون هم خیلی پایین گفتم و اگه هم خواستید تخفیف می دهم
هزینه پست هم با خودم هست.
قطعات کاملا سالم هستند
چهار تا اسپید کنترل 30 آمپر شرکت هابی کینگ
اینمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایتی که خودم اسپید ها رو خریدم.
و اینم عکس های اسپید کنترل ها:
[تصویر:  DSC03332.jpg][تصویر:  WP-20160326-16-11-28-Pro.jpg]
[تصویر:  DSC03331.jpg]
و یک فلایت کنترل مولتی وی ورژن 2.6 هم دارم
اگر هم خواستید براتون کانفینگش میکنم
اینم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایتی که فلایت کنترل رو خریدم
و عکس فلایت کنترل
[تصویر:  CRIUS-500x500.jpg][تصویر:  Untitled.png]
[تصویر:  DSC03329.jpg]
لینک ها رو نگاه کنید
میبینید که قیمت اسپید کنترل ها 29000 تومان هست که جمعا میشود 116000تومان ولی من 80000تومان می دهم و اگر با فلایت کنترل که قیمت آن 95000تومان هست رو هم بخواید جمعا 170000 تومان میدهم
اگر هم خواستید تماس بگیرید تا تخفیف بدهم.
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: