با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرسستنده گیرنده با برد1km
با سلام به مهندسان عزیز
کسی میتونه کمکم کنه یه مداری میخوام که 4تا رله رو کنترل کنم یه فرستنده گیرنده ای میخوام درست کنم با حداقل برد 1کیلومتر.میخوام یه بالابر رو کنترل ممنون میشم کسی کمکم کنه اگه هم نمیشه ساخت بازم بهم بگید بازم ممنون از سایتتونHeart
پاسخ
(25 اسفند 1391، 07:58 عصر)sky_man847 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به مهندسان عزیز
کسی میتونه کمکم کنه یه مداری میخوام که 4تا رله رو کنترل کنم یه فرستنده گیرنده ای میخوام درست کنم با حداقل برد 1کیلومتر.میخوام یه بالابر رو کنترل ممنون میشم کسی کمکم کنه اگه هم نمیشه ساخت بازم بهم بگید بازم ممنون از سایتتونHeart

سلام :

شما باید از ماژولهایی استفاده کنید که توان خروجی بالا داشته باشند . به لینک زیر مراجعه کنید . شاید کمکتون کنه :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
نقل قول: با سلام به مهندسان عزdc
سلام دوست عزیز من پارسال خیلی گشتم ولی یه جورایی نشدنیهExclamation
اگر روشی پیدا کردین لطفا اینجا مطرح کنین ممنونShy
پاسخ
سلام
به نظر من این کار عملیه ؛ ارسال با برد بیش از 1 کیلومتر رو میگم.
مُنتها باید از ماژول هایی که برد بالا دارند استفاده کرد که طبیعتا هم خیلی گران هستن نمونش به سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سر بزن
پاسخ
سلام من میخوام یه فرستنده و گیرنده درست کنم بردشم مهم نیست {مثلا200متر واقعی باشه }

لطفا کمکم کنین
اگه هم پروژه آماده باشه که چه بهتر
منتظر جوابتون هستم
پاسخ
(11 تير 1392، 08:17 عصر)nima.soly نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من میخوام یه فرستنده و گیرنده درست کنم بردشم مهم نیست {مثلا200متر واقعی باشه }

لطفا کمکم کنین
اگه هم پروژه آماده باشه که چه بهتر
منتظر جوابتون هستم
چند کاناله باشه ؟ یکی تو سایت هست ببین به دردت نمی خوره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
سلام دوست عزیز
اول از همه اینجوری شروع کنیم که برای انتقال داده روش های زیادی وجود داره که یکیش از طریق امواج رادیویی هستش
بعدشم که ماژول های فرستنده و گیرنده امواج رادیویی توی بازار زیاد هستش
من خودم از hmt 433 (فرستنده) و hmr 433 (گیرنده) برای کارهام استفاده کردم
کارش هم عالیه.
توی دینا شیتش نوشته بردش تا 200 الی 250 متر میرسه،البته من امتحان نکردم چون فضای کاری من اتاقم بود
بعد از اینکه این دوتا رو گیر آوردی نوبت به یه انکودر و یه دیکدر میرسه
انکدر کارش اینه که داده ها رو به صورت رمز در میاره و اونو به hmt 433 میده تا ارسالش کنه از اونور هم hmr 433 داده رو دریافت میکنه و به دیکدر میده تا رمزگشایی کنه
انکدر و دیکدرها هم برای خودشون انواعی دارن من توی کارم از PT 2272 M4 و PT 2262 استفاده کردم که واقعا کارشون حرف نداره اینایی که گفتم انکودر و دیکدر چهار کانال بود
در کل با همین چهار قطعه که گفتم و تعدادی مقاومت و باتری اساسا میتونی یه فرستنده و گیرنده چهار کانال مجهز درست کنی.
دیتاشیت این قطعه ها رو که بخونی خودت دستت میاد که چطوری بسازیش
پروژه هم توی اینترنت زیاد هستش بگرد اگه پیدا نکردی بگو تا بیشتر توضیح بدم
موفق باشی
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: