با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال مشکل در کامپایل کردن برنامه برای برد DUE
سلام من یه برنامه تو آردوینو نوشتم واز قسمت tools گزینه Arduino Due (programming port رو انتخاب می کنم ولی وقتی برنامه رو کامپایل می کنم این ارور رو میده arm-none-eabi-gcc: error: C:\Users\ES\AppData\Local\Temp\build5948092014714757212.tmp/core/syscalls_sam3.c.o: No such file or directory
نمی دونم چرا؟کسی می دونه باید چیکار کنم؟
پاسخ
(28 آذر 1394، 12:43 صبح)mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من یه برنامه تو آردوینو نوشتم واز قسمت tools گزینه Arduino Due (programming port رو انتخاب می کنم ولی وقتی برنامه رو کامپایل می کنم این ارور رو میده arm-none-eabi-gcc: error: C:\Users\ES\AppData\Local\Temp\build5948092014714757212.tmp/core/syscalls_sam3.c.o: No such file or directory

سلام همشهری

1-آیا شما شماره پورت رو درست انتخاب میکنید؟
2-آیا نوار سبز آپلود تا اخرش پر میشه؟
3-از چه ورژن آردوینو استفاده میکنید؟
چیزی را بگو که بتوانی بنویسی
چیزی رابنویس که بتوانی امضاء کنی
چیزی را امضاء کن که بتوانی به آن عمل کنی (ناپلئون)
پاسخ
سلام بدون اینکه برد رو به کامپیوتر وصل کنم کامپایل می کنم البته رو برد آپلود هم کردم ولی بام این ارور رو میده وقتی دارم رو برد آپلود می کنم پورت رو درست انتخاب می کنم ، نوار سبز آپلود هم تا آخرش نمیره، ورژن نرم افزارم هم 1.6.5
پاسخ
(29 آذر 1394، 01:54 صبح)mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بدون اینکه برد رو به کامپیوتر وصل کنم کامپایل می کنم البته رو برد آپلود هم کردم ولی بام این ارور رو میده وقتی دارم رو برد آپلود می کنم پورت رو درست انتخاب می کنم ، نوار سبز آپلود هم تا آخرش نمیره، ورژن نرم افزارم هم 1.6.5

سلام
نیازی به بوتلدر نیست چون خود اردوینو بوتلودر داره (حافظه میکرو).شما چطوری بدون کامپیوتر برنامه رو آپلود میکنید .ورژنتونم که مشکل نداره .شما برنامه آردوینو رو پاک کنید و دوباره نصب کنید و ضمنا ولتاژUSB کامپیوتر رو چک کنید باید 5ولت باشه
چیزی را بگو که بتوانی بنویسی
چیزی رابنویس که بتوانی امضاء کنی
چیزی را امضاء کن که بتوانی به آن عمل کنی (ناپلئون)
پاسخ
(28 آذر 1394، 12:43 صبح)mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
این ارور میتونه برای معرفی نکردن کتابخانه آردوینو باشه که برنامه بر پایه اون نوشته شده.
در مورد برنامه توضیح بدین.
پاسخ
سلام
مشکل رو حل کردم . من اول برد due رو از قسمت boards manager نصب کردم ، ورژن 1.6.5 رو نصب کرده بودم و وقتی برد due رو انتخاب می کردم و برنامم رو کامپایل می کردم همون اروری که نوشتم رو میداد ورژن برد due رو تغییر دادم و 1.6.4 رو نصب کردم درست شد. ممنون از راهنماییتون
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: