با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال فرق AVR با آردوینو
با تشکر از همه عزیزان

حالا یه سوال مهم

فرق برد آردوینو معمولی با اورجینال چیه؟

مثلا این دو تا رو ببینین - دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قیمت اورجینال دو برابر اون یکی هستش.

support.wle.ir
پاسخ
(25 مرداد 1394، 05:47 عصر)هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از همه عزیزان

حالا یه سوال مهم

مثلا این دو تا رو ببینین - دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ، هادی جان هیچ تفاوت امکاناتی در هر دو نوع وجود نداره و تنها در گزینه های زیر تفاوت زیادی داره. WleLaugh
1-اورجینال ها دارای برد خیلی با کیفیتی هستند و این حرف رو از خودم نمی کنم در تبریز در یکی از فروشگاه ها با دست خودم لمس کردام. WleLaugh
2-کیفیت قطعات بالایی دارند. WleLaugh
3-در یک جعبه شیک هستند. WleLaugh
4-زیر فیبر یک لایه برچسب داره که ما وقتی برای یکی ازدوستان داشتیم می خریدیم که فروشنده دو نوع اورجینال و تقلبی رو گذاشت که زیر تقلبی این برچسب رو من ندیدام.(خیلی ها می گن توی تقلبی ها وجود داره ولی من که ندیدم) WleLaugh
اگه خواستی بخری به نظر من اصلش رو بخر تا خیالت راحت باشه ولی اون دوست من از آردوینو تقلبی هم راضی.  WleLaugh
          چو عاشق می‌شدم گفتم که بردم گوهر مقصود  ندانستم که این دریا چه موج خون فشان دارد 

پاسخ
(25 مرداد 1394، 11:05 عصر)سیامک یعقوبی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25 مرداد 1394، 05:47 عصر)هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از همه عزیزان

حالا یه سوال مهم

سلام ، هادی جان هیچ تفاوت امکاناتی در هر دو نوع وجود نداره و تنها در گزینه های زیر تفاوت زیادی داره. WleLaugh
1-اورجینال ها دارای برد خیلی با کیفیتی هستند و این حرف رو از خودم نمی کنم در تبریز در یکی از فروشگاه ها با دست خودم لمس کردام. WleLaugh
4-زیر فیبر یک لایه برچسب داره که ما وقتی برای یکی ازدوستان داشتیم می خریدیم که فروشنده دو نوع اورجینال و تقلبی رو گذاشت که زیر تقلبی این برچسب رو من ندیدام.(خیلی ها می گن توی تقلبی ها وجود داره ولی من که ندیدم) WleLaugh
اگه خواستی بخری به نظر من اصلش رو بخر تا خیالت راحت باشه ولی اون دوست من از آردوینو تقلبی هم راضی.  WleLaugh

سیامک جان مرسی

پس میکین توی شناسوندن و کارای دیگه هیچ فرقی ندارن و فقط توی کیفیت فرق داره؟

راستی توی تبریز مرکز این جور چیزا هنوزم همون پاساز 40 ستونه؟ WleLaugh  WleLaugh
support.wle.ir
پاسخ
(25 مرداد 1394، 11:14 عصر)هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25 مرداد 1394، 11:05 عصر)سیامک یعقوبی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از همه عزیزان

حالا یه سوال مهم

سیامک جان مرسی

پس میکین توی شناسوندن و کارای دیگه هیچ فرقی ندارن و فقط توی کیفیت فرق داره؟

راستی توی تبریز مرکز این جور چیزا هنوزم همون پاساز 40 ستونه؟ WleLaugh  WleLaugh
بله فقط کیفیت ، نه اگه 10 سال باشه تبریز نیومده باشی بعد از اون چهل ستون پاساژ هایی به نام (چهل ستون نو) و (پاساژ برق تبریز) هم افتتاح شده.
          چو عاشق می‌شدم گفتم که بردم گوهر مقصود  ندانستم که این دریا چه موج خون فشان دارد 

پاسخ
(25 مرداد 1394، 11:17 عصر)سیامک یعقوبی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله فقط کیفیت ، نه اگه 10 سال باشه تبریز نیومده باشی بعد از اون چهل ستون پاساژ هایی به نام (چهل ستون نو) و (پاساژ برق تبریز) هم افتتاح شده.

آره خیلی وقت پیش اومده بودم. اون موقع که دلار 1050 تومن بود برای خریدِ کلی اومده بودیم ایران و حدود 3 چمدون لوازم گرفتیم. هم ما حال کردیم هم کسبه و اصناف پاساژ 40 ستون.

یادش بخیر WleFacepalm
support.wle.ir
پاسخ
(25 مرداد 1394، 11:29 عصر)هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25 مرداد 1394، 11:17 عصر)سیامک یعقوبی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره خیلی وقت پیش اومده بودم. اون موقع که دلار 1050 تومن بود برای خریدِ کلی اومده بودیم ایران و حدود 3 چمدون لوازم گرفتیم. هم ما حال کردیم هم کسبه و اصناف پاساژ 40 ستون.

یادش بخیر WleFacepalm
خدا مشتری های مثل شما رو زیاد کنه

پاسخ
مرسی WleCool
support.wle.ir
پاسخ
سلام
دقت داشته باشید که آردوینو یک برد منبع باز است و هر کسی می تونه اون رو تولید کنه پس استفاده از واژه ی "تقلبی" مناسب نیست.
در برخی از آردوینو ها مبدل یو اس بی به سریال را تغییر داده اند و به همین دلیل باید یک درایور دیگر را نصب کرد. مثلا اگر مبدل CH340 را قرار داده باشند باید درایور مخصوص این قطعه را نصب کرد.
پاسخ

با تشکر از همه عزیزان

حالا یه سوال مهم

(26 مرداد 1394، 12:25 صبح)mehdi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دقت داشته باشید که آردوینو یک برد منبع باز است و هر کسی می تونه اون رو تولید کنه پس استفاده از واژه ی "تقلبی" مناسب نیست.
در برخی از آردوینو ها مبدل یو اس بی به سریال را تغییر داده اند و به همین دلیل باید یک درایور دیگر را نصب کرد. مثلا اگر مبدل CH340 را قرار داده باشند باید درایور مخصوص این قطعه را نصب کرد.

تقلبی نگفتم که، معمولی گفتم WleLaugh
support.wle.ir
پاسخ
(26 مرداد 1394، 12:25 صبح)mehdi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
کاملا حق با شماست.

پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: