با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال سوالات درباره آموزش میکرو PIC
Exclamation 
سلام خدمت شما دوستان گرامی :

درصورت داشتن سوال درباره دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  در همین تاپیک مطرح کنید

از پرسیدن سوال در تاپیک اصلی آموزش خودداری کنید تا تاپیک شلوغ نشود

با تشکر فراوان از شما دوستان گرامی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
سلام میخواستم با این میکروکنترلر بیشتر آشنا بشم من با AVR کار میکنم مزیت ها و معایب این میکرو با AVR چیه؟

ممنون
پاسخ
(7 مهر 1392، 08:18 عصر)'ALI.N' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام میخواستم با این میکروکنترلر بیشتر اشنا شم من با AVR کار میکنم مزیت ها و معاییب این میکرو با AVR چیه؟
ممنون

اینطوری واست خلاصه کنم:

واسه کسی که با زبان سطح بالا کار میکنه و کاراش تخصصی نیست زیاد باهم فرقی ندارن, تنها فرقشون اینه که PIC رو میکروچیپ تولید میکنه, AVR رو اتمل

مزیت و عیبشونم نسبت به هم تو قیمت و در دسترس بودنشونه. میکرویی که تو بازار پیدا نمیشه هر چقدر هم که خوب باشه بدرد نمیخوره چون نیست و نمیشه خریدش و باهاش کار کرد. ( امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم )

ولی اگه تخصصی بخوای به تفاوتاشون نیگا کنی چیزی نیست که با 3-4 خط بشه توضیح داد.

باز در حالت کلی اینا میتونه کمکت کنه:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  -  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
support.wle.ir
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: