با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال راه حلی برای فوروارد کردن چند پین از چند پورت مختلف
سلام اساتید چند روزه تمام اینترنتو زیرو رو کردم دنبال جواب سوالم.لطفا اگه کسی میدونه کمکم کنه.
من یه میکرو atmega  دارم برنامه نویسی میکنم(به زبان بیسیک در محیط بسکام) میخوام  مثلا چند پین (هر پین از پورت مختلف)یه جا انتخاب کنم .مثال میزنم : مثلا میخوام
Pina.3
Pind.5
Pinc.2
Pinb.6
این چند تا پین میخوام به عنوان یه پورت ( مثلا PORTF یا j یا هرچی...) بشناسه و هر وقت PORTF رو تو کد نویسی استفاده کردم اون چند تا پین بالا رو استفاده کنه.
لطفا اگه جوابمو میدونید بگید خیلی گیرم
پاسخ
(14 بهمن 1394، 08:30 عصر)moh3en_bad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اساتید چند روزه تمام اینترنتو زیرو رو کردم دنبال جواب سوالم.لطفا اگه کسی میدونه کمکم کنه.
من یه میکرو atmega  دارم برنامه نویسی میکنم(به زبان بیسیک در محیط بسکام) میخوام  مثلا چند پین (هر پین از پورت مختلف)یه جا انتخاب کنم .مثال میزنم : مثلا میخوام
Pina.3
Pind.5
Pinc.2
Pinb.6
این چند تا پین میخوام به عنوان یه پورت ( مثلا PORTF یا j یا هرچی...) بشناسه و هر وقت PORTF رو تو کد نویسی استفاده کردم اون چند تا پین بالا رو استفاده کنه.

باید یه کد نویسی طولانی انجام داد تا پورت اف داشته باشیم. شما می تونید از تایع استفاده کنید چون نسبت به بقیه روش ها سریع و راحت تر هستش
آرگومان تابع  پورت اف و خروجی هم همون پورت هستش فقط پورتها ورودی را گرفته پردازش می کنند وبعد روی پورت مجازی مون می ریزه
در دریای طوفانی باخدابودن بهتر از ناخدا بودن است
پاسخ
(14 بهمن 1394، 08:30 عصر)moh3en_bad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Pina.3
Pind.5
Pinc.2
Pinb.6

تا جاییکه می دونم نمیشه اینکارو کرد.
تسلا، دانشمند بزرگی بود که هم زمان با گراهام بل می زیسته و بیشتر تلاشش رو برای ارسال امواج بصورت وایرلس صرف کرد.
از تسلا افسانه های زیادی باقی مانده و از گراهام بل، اختراعات زیاد..
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: