با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد تغییر ماژول
درود بر دوستان

بنده قصد دارم فشارسنچ هوا را طبق چیزی که در سایت هست درست کنم ولی سنسور استفاده شده در سایت st09 است و بنده ماژولی که انتخاب کردم ماژول فشار بارومتریک GY-68 - BMP180 و یا امثال این هست . باید در برنامه چه تغییری ایجاد کنم ؟ (کدویژن)
پاسخ
(25 تير 1394، 11:02 صبح)dj kaka نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر دوستان

بنده قصد دارم فشارسنچ هوا را طبق چیزی که در سایت هست درست کنم ولی سنسور استفاده شده در سایت st09 است و بنده ماژولی که انتخاب کردم ماژول فشار بارومتریک GY-68 - BMP180 و یا امثال این هست . باید در برنامه چه تغییری ایجاد کنم ؟ (کدویژن)

خروجی سنسور هایی که معرفی کردید دیتجیتال هست ولی پروژه سایت انالوگ می باشد پس نمیتوان بجای هم بکار برد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
(25 تير 1394، 11:28 صبح)wle.ir نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25 تير 1394، 11:02 صبح)dj kaka نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر دوستان

خروجی سنسور هایی که معرفی کردید دیتجیتال هست ولی پروژه سایت انالوگ می باشد پس نمیتوان بجای هم بکار برد

ممنونم

پس آیا نمونه پروژه ای دارید که خروجی سنسور یا ماژول فشار دیجیتال باشد ؟
پاسخ
(26 تير 1394، 02:48 عصر)dj kaka نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25 تير 1394، 11:28 صبح)wle.ir نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر دوستان

ممنونم

پس آیا نمونه پروژه ای دارید که خروجی سنسور یا ماژول فشار دیجیتال باشد ؟

متاسفانه آماده ندارم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
تشکر می کنم از پاسخ تون
در ماژول های فشار یه ولتاژ خروجی + و یک خروجی ولتاژ - در دیتاشیت ماژول هست . میشه بفرماییید ولتاژ های خروجی چگونه در میکرو عمل میکنند ؟ (سنسورها معمولا یک خروجی دارند)
همچنین نحوه کالیبره کردن این ماژول چگونه هست ؟
پاسخ
(26 تير 1394، 06:23 عصر)dj kaka نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تشکر می کنم از پاسخ تون
در ماژول های فشار یه ولتاژ خروجی + و یک خروجی ولتاژ - در دیتاشیت ماژول هست . میشه بفرماییید ولتاژ های خروجی چگونه در میکرو عمل میکنند ؟ (سنسورها معمولا یک خروجی دارند)
همچنین نحوه کالیبره کردن این ماژول چگونه هست ؟

ببین این سنسورای دیجیتال خروجیشون چند سیمه مثلا 2 تا 6 که از طریق پروتکل هایی lمثل i2c و ... راه اندازی میشن ، این مثبت و منفی مال تغذیه ماژول هستند

سال نو همگی مبارک
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: