با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد تابلو روان
سلام دوستان.میخاستم چند تا سوال در مورد ماژول تابلو روان چینی بپرسم:من شنیدم که این ماژول ها کیفیت خیلی خوبی داره و از اینکه خودمون بخایم بسازیمش خیلی به صرفه تره.درسته؟؟برنامه نویسی این تابلوها چه جوریه؟یعنی متن رو چه جوری باید بهش بدیم؟من چون تازه کارم میتونم تنهایی یه دونه از این ها رو برای مشتری اماده کنم؟اسمبل کردنش راحته؟کسی در مورد قیمتش اطلاعی داره؟کسی یک فروشگاه اینترنتی میتونه معرفی کنه که از اینا بفروشه؟چون توی شهر ما از این چیزا گیر نمیاد.
ببخشید که انقدر سوالام جزئیه چون میخام با اطلاعات کامل وارد این حرفه بشم!! İmage
پاسخ
سلام مرتضی جان

بله ماژ<ل های چینی هم به صرفه تر هم تمیزتر هم بی دردسر !

احتیاجی به برنامه نویسی هم نداره همه چیش رو برادران چینی آماده کردن !

هر ماژول ابعادی داره مثلا 32*16 16*16 8*16 و ...

شما متناسب با نیازتون این ماژول ها رو که مثل کاشی هست کنار هم میچینید و بهد از اینکه ابعاد آماده شد برد کنترل رو انتخاب میکنید

توی دیتاشیتشون نوشته که حداکثر چقدر میتونه جواب بده !

به زودی در این سایت هم آموزش هارو میذاریم هم فروش ماژول
نرم افزار ارتباطیشونم hd2013 هست که البته برنامه ها متناسب با رنگ ... تغییر میکند این یک نمونه برنامه یود

باز سوالی بود در خدمتم

تا آخر هفته آینده آمورش های تابلو روان رو آماده میکنم همراه با فیلم

فروشگاه هم به زودی افتتاح میکنیم الان مشغول طراحیش هستیم
آدم تا چیزی رو به کسی یاد نده خودش یاد نمیگیره !
پاسخ
(16 تير 1392، 03:29 عصر)حسام مغربی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مرتضی جان

بله ماژ<ل های چینی هم به صرفه تر هم تمیزتر هم بی دردسر !

احتیاجی به برنامه نویسی هم نداره همه چیش رو برادران چینی آماده کردن !

هر ماژول ابعادی داره مثلا 32*16 16*16 8*16 و ...

شما متناسب با نیازتون این ماژول ها رو که مثل کاشی هست کنار هم میچینید و بهد از اینکه ابعاد آماده شد برد کنترل رو انتخاب میکنید

توی دیتاشیتشون نوشته که حداکثر چقدر میتونه جواب بده !

به زودی در این سایت هم آموزش هارو میذاریم هم فروش ماژول
نرم افزار ارتباطیشونم hd2013 هست که البته برنامه ها متناسب با رنگ ... تغییر میکند این یک نمونه برنامه یود

باز سوالی بود در خدمتم

فروشگاه تا آخر هفته آینده آمورش های تابلو روان رو آماده میکنم همراه با فیلم
سلام آقا حسام.پس ما شدیدن منتظ ر هستیم که اموزش هاتون استفاده کنیم.
من برای خرید این ماژول ها میخاستم برم یه شهر دیگه که شما گفتین تا اخر هفته فروشگاه اماده میشه.
ممنون از این خبر بسیار خوبتون!!!İmage
پاسخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
سلام آقا حسام.قرار بود که تا اخر هفته یه آموزش کامل از ساخت ماژول تابلو روان چینی بذارید!چی شد؟؟
یه سوال هم داشتم در مورد کار با نرم افزار hd2013:
[highlight=#fbfbfb]یه قسمت نرم افزار که نوشته play mode برای چیه؟فرق حالت default با fixed Time چیه؟[/highlight]

[highlight=#fbfbfb]یه سوال دیگه هم برای قسمت ساعتش داشتم:وقتی که ما تو محیط شبیه ساز اجراش میکنیم با توجه به ساعت ویندوز خودشو تنظیم میکنه اما میخاستم بدونم وقتی ما تابلو رو پروگرم کردیم ساعتش چی میشه؟؟؟؟[/highlight]
پاسخ
بچه ها کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
(22 تير 1392، 03:30 صبح)morteza1372 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دارم رو فروشگاه کار می کنم ه زودی ازش رونمایی می کنیم Shy

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
(22 تير 1392، 04:06 صبح)kamran0080 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22 تير 1392، 03:30 صبح)morteza1372 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دارم رو فروشگاه کار می کنم ه زودی ازش رونمایی می کنیم Shy
ممنون آقا کامران!تقریبا تا کی تموم میشه؟
شما با نرم افزار HD کار کردید؟میخاستم ببینم اون سوالا رو میتونید جواب بدید؟
پاسخ
......
پاسخ
نقل قول:  
نقل قول:  
ممنون آقا کامران!تقریبا تا کی تموم میشه؟
شما با نرم افزار HD کار کردید؟میخاستم ببینم اون سوالا رو میتونید جواب بدید؟

از این لحظه به بعد هر سوالی داشتید راجع به تابلو روان چینی من کمکتون می کنم فقط اگه اینجا چیزی مطرح کردید یک ایمیلم به من بزنید که متوجه بشم.

پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: